سرصفحه


1388 / 11 / 1 :تاریخ انتشار

حضور رسانه گستر بِنیسی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال شیراز


چهارمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال شیراز، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در آن حضوری فعال خواهد داشت...

به گزارش روابط عمومی رسانه گستر بِنیسی، چهارمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، از روز سه‌شنبه 1388/10/29 آغاز و تا روز دوشنبه 1388/11/05 ادامه خواهد داشت.
در این دوره از نمایشگاه که در فضایی بالغ بر 6000 متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود، شرکت‌های فراوانی محصولات خود را در معرض نمایش و بازدید قرار می‌دهند.
رسانه‌ گستر بِنیسی،‌ تولیدکننده‌ی نرم‌افزارهای اسلامی و بازی‌های فاخر و ارزشی، یکی از شرکت‌هایی است که امسال نیز توفیق حضور در این نمایشگاه را دارد.
این شرکت تاکنون موفق به تولید نرم‌افزارهای فاخری همچون امید آینده و بازی‌ رایانه‌ای عملیات انهدام 1: نبرد فاو شده است و قرار است در آینده‌ی نزدیک، شاهد تولید نرم‌افزارها و بازی‌های رایانه‌ای بیشتری از این شرکت باشیم.
علاقه‌مندان در استان فارس می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه و خرید لوح‌های یاد شده به محل دائمی نمایشگاه‌های استان فارس، غرفه شرکت رسانه‌گستر بنیسی مراجعه کنند.
منتظر حضور گرم و صمیمانه شما و ارائه نظرات سازنده‌تان در نمایشگاه هستیم.
شایان ذکر است که شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از آبان ماه جاری، با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین و به همت حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بِنیسی پا به عرصه‌ی وجود گذاشت.
هرچند که سابقه‌ی فعالیت این شرکت به یک دهه پیش یعنی سال 1377 (گروه نرم‌افزاری بِنیسی سابق) باز می‌گردد اما با تلاش، جدیت، پیگیری اعضا و موفقیت‌های پی‌ در پی در تولید نرم‌افزار و وبگاه‌های متعدد، این گروه نرم‌افزاری موفق شد سرانجام در آبان‌ماه جاری، مجوز تاسیس شرکت را از سازمان ثبت اسناد و مدارک کشور دریافت کند و هم‌ اکنون در زمینه‌ی تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای ارزشی به فعالیت می‌پردازد.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 596 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi