سرصفحه


1395 / 5 / 7 :تاریخ انتشار

نشست بازی‌سازان ارزشی سراسر کشور در اجلاس فصل وصل


سلسله جلسات و نشست‌های مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای ارزشی و تربیت نیروی انسانی در این زمینه، با حضور مدیرعامل شرکت، مسئولین سازمان سراج و تعدادی از بازی‌سازان سراسر کشور در اجلاس فصل وصل در مشهد برگزار گردید...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، سلسله جلسات و نشست‌های مرتبط با تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای ارزشی و همچنین چگونگی تربیت نیروی انسانی مناسب در این زمینه، با حضور مدیرعامل شرکت، مسئولین سازمان فضای مجازی سراج و تعدادی از بازی‌سازان سراسر کشور در سومین اجلاس ملّی «فعّالان شاخص جبهۀ فضای مجازی انقلاب اسلامی» در مشهد مقدّس برگزار گردید.
در این رویداد فرهنگی که شامل نشست‌های عمومی، کارگا‌ه‌های تخصّصی و کلاس‌های آموزشی بود، فعّالان شاخص فرهنگی فضای مجازی و اساتید مجرّب در این عرصه از سراسر کشور گرد هم آمدند و «حجّت‌ الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» نیز در کارگروه بازی و پویانمایی و همچنین کارگروه سواد فضای مجازی و انتشار حضور داشتند و با افراد و گروه‌های متعدّدی دیدار و گفت‌وگو داشتند.
این اجلاس موسوم به «فصل وصل» از 20 تا 22 مرداد توسّط سازمان فضای مجازی سراج در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا - علیه السّلام - برقرار گردید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 524 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi