سرصفحه


1395 / 7 / 25 :تاریخ انتشار

حضور شرکت در بزرگ‌ترین نمایشگاه رایانه و فن‌آوری اطّلاعات خاورمیانه (Gitex)


محصولات و بازی‌های رایانه‌ای تولیدی شرکت در بزرگ‌ترین و معروف‌ترین نمایشگاه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا در زمینۀ فن‌آوری اطّلاعات، به نام Gitex 2016 حضور دارند...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، محصولات و بازی‌های رایانه‌ای تولیدی این شرکت در نمایشگاه Gitex 2016 حضور دارند.
نمایشگاه «Gitex (Gulf Information Technology EXhibition)» یا «نمایشگاه فن‌آوری اطّلاعات خلیج» یا همان «هفتۀ تکنولوژی خاورمیانه»، بزرگ‌ترین و معروف‌ترین نمایشگاه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا در زمینۀ فن‌آوری اطّلاعات است که هر ساله در کشور امارات متّحدۀ عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود و سی‌وششمین دورۀ آن، امسال در تاریخ 16 تا 20 اکتبر 2016؛ یعنی: 25 تا 29 مهر برگزار می‌گردد.
این نمایشگاه مکانی برای آشنایی با آخرین نو‌آوری‌ها، فن‌آوری‌ها و دستاوردها در حوزۀ فن‌آوری است و بسیاری از مدیران ارشد شرکت‌های معروف دنیا و متخصّصان این صنعت در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
شرکت «رایمند تک» نیز به نمایندگی از شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» در این نمایشگاه حضور دارد و محصولات شرکت، از جمله: بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «سفر جنجالی» و کتاب «آموزش بازی‌نامه‌نویسی» را به همراه محصولات خود در این نمایشگاه ارائه می‌کند. غرفۀ این شرکت در سالن زعابیل، غرفۀ SU-112 قرار دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 991 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi