سرصفحه


1395 / 7 / 1 :تاریخ انتشار

آیین تجلیل از بازی‌سازان دفاع مقدّس


قرار است در این آیین مدیرعامل شرکت «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» به عنوان رسمی‌ترین تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای دفاع مقدّس سخنرانی کرده و توسّط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گیرد...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، طی مراسمی که به همّت بنیاد ملّی بازی‌های رایانه‌ای و به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس برگزار می‌شود، از تولیدکنندگان بازی‌های ویدیویی در عرصه دفاع مقدّس تجلیل و قدردانی می‌گردد.
در این آیین که با حضور اهالی فرهنگ و رسانه و به ویژه بازی‌سازان و خبرنگاران تشکیل می‌شود، قرار است مدیرعامل شرکت «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» به عنوان رسمی‌ترین تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای دفاع مقدّس سخنرانی کرده و توسّط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر و تجلیل قرار گیرد. در این مراسم، هیأت همراه مدیرعامل از اعضای شرکت نیز حضور خواهند داشت.
این آیین، روز یکشنبه، چهارم مهر 1395 از ساعت 10 در فرهنگسرای اندیشه، واقع در: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیّد خندان، بوستان اندیشه برگزار می‌شود و بدین‌وسیله از تمام علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این مراسم حضور به هم رسانند.
شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، نخستین شرکت دانش‌بنیان در زمینۀ تولید بازی‌های رایانه‌ای در کشور است که تنها مجموعه بازی‌های ویدیویی با موضوع دفاع مقدّس و با عنوان «عملیّات انهدام» را تولید و به بازار عرضه کرده و توانسته جوایز و مقام‌های مختلفی را برای این بازی‌ها کسب نماید. نخستین نسخۀ این مجموعه در سال 1387 با نام «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» و دومین نسخۀ این مجموعه در سال 1392 با نام «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» به مردم عزیز ایران عرضه شده است و نسخۀ سوم این بازی نیز در حال تولید است و اخبار آن به زودی در همین وبگاه منتشر خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 140690 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi