سرصفحه


1395 / 6 / 15 :تاریخ انتشار

عرضۀ بازی‌های رایانه‌ای ارزشی در دومین جشنوارۀ آغاز سال تحصیلی قم


محصولات ارزشی «سفر جنجالی»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» در دومین جشنوارۀ آغاز سال تحصیلی شهر قم عرضه می‌گردند...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، در آستانۀ سال تحصیلی جدید و هم‌زمان با توزیع کتاب‌های درسی، محصولات ارزشی شرکت با نام‌های «سفر جنجالی»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» در دومین جشنوارۀ آغاز سال تحصیلی شهر قم عرضه می‌گردند.
در این جشنواره که 140 غرفه محصولات خود را در زمینۀ عرضۀ لوازم التّحریر ایرانی اسلامی، کتاب درسی، کمک درسی، محصولات فرهنگی، عفاف و حجاب و کتاب‌های کمک آموزشی و آموزشی در معرض نمایش می‌گذارند، شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» نیز به عنوان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان و عرضه‌کنندۀ بازی‌های رایانه‌ای ارزشی در این جشنواره شرکت کرده‌ و محصولات تولیدی خود را به نمایش می‌گذارد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این جشنواره و تهیّۀ محصولات شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» با تخفیف ویژه از ساعت 9 صبح تا 2 عصر و 4 عصر تا 10 شب، از تاریخ 15 شهریور تا 5 مهر 1395 به نشانی: قم، خیابان معلّم، مجتمع ناشران، درب مقابل بلوار عمّار یاسر، طبقۀ زیرزمین، اوّلین غرفه سمت راست مراجعه نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1102 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi