سرصفحه


1395 / 5 / 17 :تاریخ انتشار

عرضۀ بازی رایانه‌ای سفر جنجالی و عملیّات انهدام در نمایشگاه مشهد


«شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام» و «سفر جنجالی» را با امکانات و تخفیف ویژه در نمایشگاه «دهۀ کرامت» مشهد مقدّس عرضه می‌کند...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، نمایشگاه «دهۀ کرامت» هم‌زمان با میلاد امام هشتم شیعیان، حضرت رضا - علیه السّلام - و خواهر گرامی ایشان، حضرت فاطمه معصومه - سلام الله علیها - در مشهد مقدّس برگزار گردیده و «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» نیز در این نمایشگاه حضور پررنگی یافته است.
از علاقه‌مندان به تولیدات شرکت، از جمله: بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و همچنین بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» دعوت می‌شود با حضور در این نمایشگاه، علاوه بر آشنایی بیش‌تر با محصولات شرکت، از تخفیف ویژه برای تهیّۀ مستقیم بازی‌ها از شرکت تولیدکننده استفاده نمایند.
همچنین لازم به ذکر است که «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی»، مدیرعامل شرکت نیز در روزهای 20 تا 22 مرداد، ساعاتی در غرفه و در کنار همکاران شرکت حضور خواهند یافت و امکان گفت‌وگو با ایشان در این نمایشگاه فراهم می‌باشد.
این نمایشگاه از امروز، یک‌شنبه 17 / 5 / 1395 تا سه‌شنبه 26 / 5 / 1395 در باغ ملّی مشهد دایر است.
تصویر کروکی محلّ برگزاری نمایشگاه نسبت به حرم مطهّر امام رضا - علیه السّلام - در تصاویر قرار داده شده است. اخبار تکمیلی نمایشگاه به زودی در همین وبگاه قابل دسترس خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی‌های تولیدی این شرکت می‌توانید به وبگاه بِنیسی یا کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1276 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi