سرصفحه


1395 / 5 / 12 :تاریخ انتشار

مهیّاشدن امکان دانلود سریع بازی‌ سفر جنجالی


از امروز، بازی‌بازان و علاقه‌مندان به بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» می‌توانند این بازی را به صورت یکجا، رایگان و سریع از سرورهای قدرتمند «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» دریافت (دانلود) نمایند...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، مدیرعامل شرکت از راه‌‌اندازی سرورهای دریافت (دانلود) سریع بازی‌ رایانه‌ای «سفر جنجالی» و برنامه‌های پیش‌نیاز آن خبر داد و افزود: امیدواریم این اقدام، باعث رغبت هر چه بیش‌تر کاربران نسبت به دریافت و استفاده از این بازی‌ ارزشی در جامعه باشد.
«حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» در خصوص این امکان جدید چنین توضیح داد: با استفاده از این قابلیّت، بازی‌بازان و علاقه‌‌مندان به بازی‌های ایرانی، اسلامی و ارزشی می‌توانند در کمترین زمان ممکن، این محصولات را به صورت یکجا دریافت نمایند و همچنین از قابلیّت‌های توقّف موقّت دانلود و ادامه‌دادن و تکمیل‌نمودن آن حتّی پس از چند ماه بهره‌مند شوند. همچنین اصل فرآیند دریافت بازی رایگان است؛ امّا چنان‌چه بازی‌باز شناسۀ نرم‌افزاری در اختیار ندارد، می‌تواند به صورت خرید اینترنتی و با 20% تخفیف نسبت به نمونه‌های فیزیکی در بازار آن را از وبگاه تهیّه نماید.
«سفر جنجالی» نام بازی رایانه‌ای جدید «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» است که به سبک اشیای پنهان (Hidden Object) تولید شده، زندگی اسلامی ایرانی را به تصویر می‌کشد و با معرفی یک تمدّن زیبا، جذّاب و جدید، جاذبه‌های داستانی، تصویری و صوتی متعدّدی را برای بازی‌بازان مهیّا ساخته است.
شایان ذکر است که شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 89 فعّالیّت‌های خود را در زمینۀ تولید و انتشار بازی‌های ارزشی و اسلامی آغاز نموده و در حال حاضر در پارک علم و فن‌آوری استان قم مستقر است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطّلاعات بیش‌تر در مورد شرکت و بازی‌های تولیدی آن، به وبگاه وبگاه بِنیسی یا کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایند.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 256815 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi