سرصفحه


1395 / 4 / 27 :تاریخ انتشار

نحوۀ تهیّۀ بازی‌ رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» به نقل از رادیو فرهنگ


رادیو فرهنگ نحوۀ تهیّۀ سومین محصول شرکت با نام بازی رایانه‌ای «سفرجنجالی» را پوشش خبری داد. در این برنامه، روش دریافت تخفیفات ویژه برای تهیّۀ این محصول فرهنگی ذکر شده است...

«حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی»، مدیر عامل شرکت «رسانه گستر بِنیسی» ضمن مصاحبه با برنامه‌ «کوبه» رادیو فرهنگ ـ که به معرفی تازه‌ترین رویدادهای فرهنگی می‌پردازد ـ از توزیع بازی‌ رایانه‌ای دوبعدی و جذّاب«سفر جنجالی» خبر داد.
وی این بازی را رسمی‌ترین بازی تولیدشده با موضوع سبک زندگی اسلامی‌ ـ ایرانی دانست و افزود: این بازی هم ‌اکنون در ایران نمونۀ نزدیک ندارد و با بازی‌های روز دنیا در این سطح رقابت می‌کند و آن را متشکّل از شهرها و روستایی دانست که بازی‌باز باید اهدافی را در این تمدن پیگیری کند تا به نتایجی دست پیدا کند.
تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای ارزشی«عملیّات انهدام» در ادامه، این بازی را از حیث تصویری، صوتی و داستانی دارای جذّابیّت‌های فوق‌العاده دانست و از استقبال مردمی و پیش‌خرید این بازی پیش از توزیع رسمی آن توسّط مردم خبر داد. وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه این بازی از www.SafareJanjali.ir این بازی را به صورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت تهیّه کرده و ‌از تخفیفات آن بهره‌مند شوند.
«شرکت رسانه گستر بِنیسی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان است که از سال 1387 فعّالیّت خود را در زمینۀ‌ تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای ارزشی آغاز نموده و تاکنون موفّق به کسب جوایز و افتخارات بسیاری در این زمینه شده است و هم‌اکنون در پارک علم و فن‌آوری قم مستقر می‌باشد.
برای دریافت فایل مصاحبه مدیرعامل با رادیوفرهنگ روی کلیک کنید.

فایل صوتی رادیو فرهنگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 258480 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi