سرصفحه


1395 / 3 / 31 :تاریخ انتشار

آغاز عرضۀ بازی رایانه‌ای ارزشی «سفر جنجالی» همزمان با عید فطر


مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» در مصاحبه با برنامۀ اقتصادی راهبرد از آغاز عرضۀ بازی رایانه‌ای جدید شرکت با نام «سفر جنجالی» هم‌زمان با عید سعید فطر خبر داد...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، ضمن مصاحبه با برنامۀ اقتصادی راهبرد ـ که از شبکه‌ رادیویی سیمای مرکز قم و به مناسبت سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل پخش شده بود ـ از آغاز عرضۀ این بازی فاخر و ارزشی بلافاصله پس از اتمام ماه مبارک رمضان و هم‌زمان با عید سعید فطر خبر داد.
داستانی بِنیسی، شرکت را چنین معرّفی کرد: این شرکت، رسمی‌ترین مجموعۀ سازندۀ بازی‌های رایانه‌ای فاخر ارزشی در کشور است و به زودی محصولات شرکت به کشورهای دیگر جهان صادر خواهد شد.
وی در خصوص انگیزۀ‌ ورود وی به ساخت بازی‌های رایانه‌ای با محتوای ارزشی گفت: هم‌اکنون در کشور نزدیک به 18 میلیون بازی‌باز (Gamer) داریم که قریب به 2 ساعت از شبانه‌روز را برای بازی وقت می‌گذارند و قاعدتا زمان این افراد در طول ماه با بازی‌هایی پر می‌شود که دشمنان اسلام و انقلاب آن‌ها را به وجود آورده‌‌اند و با توجّه به جذّابیّت‌های فوق‌العاده و تأثیرگذاری مخرّبی که این بازی‌ها دارند، نیاز به حضور مجموعه‌ای در این بخش بود که بتواند هم صاحب نوآوری باشد و هم بتواند کارهای با کیفیّتی ارائه دهد.
این روحانی باز‌ی‌ساز دربارۀ نحوۀ تحقّق «اقتصاد مقاومتی، ‌اقدام و عمل» افزود: شرکت ما توانسته بر پایۀ‌ علم مبتنی بر دانش، یک شرکت کارآفرین باشد و بازی‌هایی با ارزش‌های اسلامی و ایرانی، همچون مجموعۀ‌ بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام» را تولید و روانه بازار کند و در حقیقت، از دانش درآمدزایی ایجاد کرده و فرهنگ خودی را نیز ترویج نماید.
شایان ذکر است که «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» تاکنون موفّق به تولید و تهیّۀ‌ 3 محصول با نام‌های «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «سفر جنجالی» و دریافت جوایز و مقام‌های استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.
برای خرید پستی بازی‌ رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی»، روی پیوند زیر کلیک کنید:

خرید پستی
همچنین برای شنیدن صوت این مصاحبه، روی پیوند زیر کلیک نمایید:
صوت مصاحبه
برای دریافت اطّلاعات بیش‌تر، از روش‌های زیر استفاده کنید:
- تماس با شماره‌تلفن‌ 32816110 – 025
- ارتباط با صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام
- عضویّت در کانال تلگرام با کلیک بر روی پیوند https://telegram.me/baazikadeh
- ارتباط با رایانامۀ info@Benisi.ir

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1141 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi