سرصفحه


1394 / 12 / 19 :تاریخ انتشار

مراسم باشکوه رونمایی بازی رایانه‌ای سفر جنجالی برگزار شد


مراسم باشکوه رونمایی بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» با حضور علما و نخبگان، چهره‌های فرهنگی و علمی کشور، مسئولین کشوری و استانی، و علاقه‌مندان به بازی رایانه‌ای سفر جنجالی برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، مراسم باشکوه معرّفی، رونمایی و آغاز طرح توزیع بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» با حضور جمع کثیری از علما و نخبگان، چهره‌های فرهنگی و علمی کشور، مسئولین کشوری و استانی، و علاقه‌مندان به بازی رایانه‌ای سفر جنجالی، ساعت 30 : 10 صبح روز چهارشنبه، 19 اسفند 1394 در سالن رضوان شهرداری مرکز قم برگزار شد.
تعدادی از شرکت‌کنندگان 45 دقیقه مانده به آغاز مراسم در سالن حضور داشتند و استقبال گرم مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی از تک‌تک میهمانان، و همچنین پخش صوت‌های زمینۀ زیبا دربارۀ فاطمیّه از دیگر حاشیه‌های این مراسم بود.
با تلاوت آیاتی از قرآن کریم، پخش سرود جمهوری اسلامی ایرانی، کلیپ سلامی بر حضرت معصومه - سلام اللّه علیها - و دعای فرج، مراسم به صورت رسمی آغاز گردید و در حالی که ظرفیّت رسمی سالن تقریباً کامل بود، مجری نخستین سخنان خود را آغاز کرد و سپس در این مراسم، افراد زیر به ایراد سخنرانی پرداختند:
1. سیّد رسول موسوی‌نژادیان، سرپرست سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم
2. حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، به عنوان کلیدی‌ترین سخنران
3. مهندس هادی کافی، مدیر ادارۀ روابط عمومی بنیاد ملّی بازی‌های رایانه‌ای
4. دکتر سیّد حسین اخوان علوی، رئیس پارک علم و فن‌آوری استان قم
پخش کلیپ‌های متعدّد از بازی رایانه‌ای سفر جنجالی و روند تولید آن از یک سو، و اذعان متعدّد سخنرانان و مسئولین و چهره‌های کشوری به اهمّیّت و مدیریّت ویژۀ مدیرعامل شرکت، حضور اساتید حوزوی و دانشگاهی، نیز از ویژگی‌های دیگر این مراسم بود.
در پایان مراسم نیز با حضور چهره‌های کشوری و استانی، با اهدای لوح سپاسی، از فعّالیّت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی در راستای تولید و عرضۀ بازی‌های رایانه‌ای فاخر ارزشی، در مقابله با بازی‌های رایانه‌ای غربی تجلیل به عمل آمد.
خلاصۀ سخنرانی‌ها و همچنین کلیپ‌های پخش‌شده در این مراسم، در اخبار بعدی تقدیم خواهد شد.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 3641100 عدد

تعداد کلّ نظرات بازدیدکنندگان برای این مطلب: 2 عدد
نظرات تأییدشده بازدیدکنندگان: 2 عدد


3269


5322

گروه مدپا

با سلام و احترام. حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، ضمن عرض تشکّر و قدردانی بابت دعوت به عمل آمده، خواشمندیم عذرخواهی گروه مدپا را برای شرکت در این رونمایی پذیرا باشید با توجه به نزدیک‌شدن به روزهای پایانی سال قادر به شرکت در این جشن رونمایی نبودیم. با تشکّر.


3628


45

صمدی

سلام آقای بنیسی تبریک می‌گم. ان شاء الله شاهد استقبال خوب و گسترده از بازیتون باشیم ان شاء الله. ضمناً بنده روز مراسم شما در دانشگاه تدریس داشتم؛ شرایط پیش نیومد در مراسم شما باشم. موفّق باشید.


 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi