سرصفحه


1394 / 11 / 25 :تاریخ انتشار

نمایش نخستین فیلم بازی سفر جنجالی در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


فیلم (تریلر)‌ بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» - با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی - برای اولین بار در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در معرض دید عموم قرار می‌گیرد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، فیلم (تریلر) بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» - با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی - برای نخستین بار در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در معرض دید عموم مورد نمایش قرار می‌گیرد.
بازی رایانه‌ای دوبُعدی «سفر جنجالی»، رسمی‌ترین بازی با موضوع تخصّصی سبک زندگی اسلامی ایرانی و جدیدترین محصول شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی» است که از جذّابیّت‌های داستانی، تصویری و صوتی فراوانی بهره می‌برد و قرار است به زودی نسخۀ رایانه‌ای (برای اجرا بر روی رایانه‌ها) و اندرویدی آن (برای اجرای بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها) ارائه شود و از قابلیّت رقابت آنلاین اسلامی برخوردار است.
شایان ذکر است که این نخستین بار است که فیلم این بازی ارزشی در معرض دید عموم قرار گرفته است و قرار است ظرف روزهای آینده در وبگاه رسمی این بازی به نشانی www.SafareJanjali.ir درج و قابل مشاهده و دانلود خواهد بود:
علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهدۀ این فیلم به غرفۀ شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در طبقۀ اوّل نمایشگاه، واقع در: تهران، بزرگراه چمران، تقاطع رسالت، بوستان گفت‌وگو مراجعه فرمایند و علاوه بر این فیلم، محصولات دیگر این شرکت را نیز از همین غرفه با تخفیف ویژه خریداری کنند.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به پیش‌خرید بازی با 60% تخفیف تا زمان ارائۀ رسمی بازی اقدام کنند. برای این کار، می‌توانند به صفحۀ وب زیر مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایند: (این لینک منقضی شده است)

پیش‌خرید بازی با 58% تخفیف

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 147950 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi