سرصفحه


1394 / 9 / 28 :تاریخ انتشار

سخنرانی ویژۀ مدیرعامل در چهارمین کنگرۀ علوم اعصاب پایه و بالینی


حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی در سمپوزیوم نوروگیم در دانشگاه علوم پزشکی تهران دربارۀ تأثیر بازی‌های رایانه‌ای در ساختار فکری و تغییرات بدنی مخاطبان سخنرانی خواهد کرد...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» در چهارمین کنگرۀ سراسری علوم اعصاب پایه و بالینی کشور (سمپوزیوم نوروگیم) سخنرانی خواهد کرد.
این مراسم اختصاصی 3 روزه، در راستای پیشبرد اهداف عالی علمی و فرهنگی کشور در زمینۀ آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای از دیدگاه علوم اعصاب و به همّت گروه نوروگیم و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بقیّة اللّه، دانشگاه علم و صنعت، بنیاد ملّی بازی‌های رایانه‌ای، انجمن علوم اعصاب ایران، شرکت داج، شرکت قدرت بازی مغز و عصب فن‌آوری پارس، در تاریخ 2 تا 4 دی‌ماه در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
شایان ذکر است گروه برگزارکننده از حدود 2 ماه قبل جهت سخنرانی مدیرعامل در این مراسم دعوت به عمل آورده و هماهنگی نموده است و در دعوت‌نامۀ خود، حضور مدیرعامل را علاوه بر افزایش شکوه سمپوزیوم، نشان از لطف و عنایت وی به تلاش‌گران عرصه‌های علمی و دانشجویی ایران اسلامی دانسته است.
در برنامۀ این پنل، مدیرعامل شرکت چنین معرّفی شده است: «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، فعّال حیطۀ بازی‌سازی، بازی‌نامه‌نویس، برنامه‌نویس، طرّاح هوش مصنوعی، گرافیست و [تکنسین] تصویربرداری و فیلم‌برداری در بازی‌های رایانه‌ای» و در ادامۀ موضوع سخنرانی وی را «نقش محتوا در بازی‌های رایانه‌ای و تأثیر بازی‌های رایانه‌ای در ساختار فکری و تغییرات بدنی مخاطبان» مشخّص نموده است.
اخبار تکمیلی به زودی بر روی همین وبگاه قرار خواهد گرفت.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 957 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi