سرصفحه


1394 / 8 / 3 :تاریخ انتشار

«یارپروری»، موضوع سخنرانی مدیرعامل در شام غریبان حسینی


«حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» پس از ذکر روایاتی دربارۀ «ارزش عزاداری، گریه و محبّت به امام حسین (ع)»، سیری شورانگیز؛ امّا شعورآفرین در داستان‌های رایج برای 10 شب دهۀ نخست داشتند...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، مدیرعامل شرکت در شام غریبان حسینی بنا به درخواست یکی از هیئات مذهبی واقع در شهرک پردیسان قم به ایراد سخنرانی پرداختند.
«حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» پس از ذکر روایاتی دربارۀ «ارزش عزاداری، گریه و محبّت به امام حسین - علیه السّلام -»، سیری شورانگیز؛ امّا شعورآفرین در داستان‌های رایج برای 10 شب دهۀ نخست محرّم داشتند و در حالی که جلسه مملوّ از حال و هوای خاصّ معنوی و احساسی بود، از همۀ حضّار خواستند به این بیاندیشند که دلیل آن‌ها از 10 روز سوگواری و حضور در مجالس حضرت اباعبداللّه الحسین - علیه السّلام - چه بوده است؟
ایشان در ادامۀ صحبت‌های خود و ارائۀ مباحث چندبعدی از حوادث منجر به واقعۀ کربلا و همچنین خود داستان عاشورا، «مهم‌ترین هدف از حضور در مجالس عزاداری را پیاده‌سازی معارف دینی و 14 معصوم - علیهم السّلام - در زندگی کنونی» برشمردند و به ضرورت فریضۀ «یارپروری» در زمان کنونی و «اطاعت از ولیّ فقیه» اشاره کردند.
ارائۀ داستان‌های مستند پس از شهادت امام حسین - علیه السّلام - در روز عاشورا و اشک و ناله، پایان‌بخش سخنان ایشان و همراهی مردم در این جلسه بود.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 897 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi