سرصفحه


1394 / 8 / 2 :تاریخ انتشار

وظایف دوستدار حضرت اباعبدالله (ع) در مصاحبه رادیو قم با مدیرعامل


طی مصاحبه‌ رادیو قم با «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» در کنار مضجع نورانی حضرت معصومه (س)، ایشان چند عدد از وظایف دوستداران امام حسین (ع) را تبیین کردند...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، طی مصاحبه‌ای که رادیو قم با «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» در پیش از ظهر روز عاشورا در کنار مضجع نورانی حضرت فاطمۀ معصومه - سلام الله علیها - در شهر مقدّس قم انجام داد، مدیرعامل به تبیین چند وظیفه از وظایف دوستداران امام حسین - علیه السّلام - پرداختند.
ایشان با اشاره به «اقامۀ نماز جماعت اوّل وقت» حضرت اباعبداللّه - علیه السّلام - در روز عاشورا، یکی از وظایف دوستداران آن حضرت را انجام فریضۀ واجب نماز، به ویژه در اوّل وقت و به ویژه به صورت جماعت دانستند.
همچنین ایشان به مقولۀ «ولایت‌مداری» پرداخته و مهم‌ترین ویژگی دوستدار خامس آل عبا - علیه السّلام - را اطاعت کامل از ولی دانستند که همین عنصر موجب جدایی دوستان از دشمنان می‌شود و از همۀ شنوندگان این رادیو خواستند آن‌ها نیز همانند یاران کم؛ امّا ولایت‌مدار حضرت اباعبداللّه الحسین - علیه السّلام - نسبت به امام زمان - علیه السّلام - و ولایت فقیه اطاعت‌پذیری کامل داشته باشند.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 745 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi