سرصفحه


1399 / 7 / 3 :تاریخ انتشار

آیین مجازی رونمایی از کتاب رمان عملیات انهدام برگزار شد...


آیین مجازی رونمایی از کتاب «رمان عملیات انهدام» با حضور تولیدکننده مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام و سفر جنجالی و نویسنده نوجوان این رمان، برگزار گردید، برای دریافت کتاب به اینجا مراجعه کنید...

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ آیین مجازی رونمایی از کتاب رمان عملیات انهدام با حضور تولیدکننده مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام و سفر جنجالی - جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی -، و نویسنده نوجوان این رمان -جناب آقای مهدی اسدی- برگزار گردید.
در ابتدای این آیین، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب داستانی بِنیسی، ضمن توضیح درباره بازی‌های تولیدی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از عنصر کلیدی این بازی‌ها یعنی برخورداری از محتوای غنی در عین فاخر بودن آن سخن به میان آورد.
ایشان همچنین به تولید بازی‌نامه بازی عملیات انهدام 2 در سال 92 اشاره کرد که موفق به کسب عنوان کتاب سال ایران (سال‌های 90 تا 93) در کارگروه بینارشته‌ای شده است.
در ادامه، جناب آقای مهدی اسدی -نویسنده نوجوان رمان عملیات انهدام - با اشاره به انگیزه خود در خصوص نگارش این کتاب و بحث تأثیرگذاری داستان بازی‌های عملیات انهدام 2 و 3، این اثر را یکی از مصادیق ادای دین به شهداء و ایثارگران و حفظ راه این بزرگواران دانست.
کتاب رمان عملیات انهدام، شخصیت‌سازی و پیشینه‌سازی شخصیت محوری مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام، یعنی جناب آقایابوالفضل افشار از قبل از انقلاب اسلامی تا پایان جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان و اسرائیل است که نخستین کتاب رمان برگرفته از بازی‌های دیجیتالی در ایران و خاورمیانه محسوب می‌شود.
برای تهیه این کتاب خواندنی، روی اینجا کلیک کنید.
همچنین می‌توانید فیلم این رویداد را از صفحه اینستاگرام بازیکده مشاهده فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 64 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi