سرصفحه


1398 / 6 / 29 :تاریخ انتشار

معرفی و انتشار بازی «عملیات انهدام 3» در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور»


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


بازی رایانه‌ای جدید و جذاب عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد ، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس،برای نخستین‌بار در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور» قم با تخفیف ویژه عرضه می‌شود...

بازی رایانه‌ای جدید و جذاب «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور» قم معرفی و منتشر می‌شود.
بازی «عملیات انهدام 3»، جدیدترین محصول شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» است که با روایت چهار حماسه بزرگ معاصر؛ یعنی: «عملیات فتح‌المبین» و «عملیات خیبر» از هشت سال دفاع مقدس، «حماسه پاوه» از ابتدای انقلاب اسلامی و «جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان و اسرائیل» با گرافیکی بسیار زیبا و گیم‌پلی جذاب، توانسته است تحسین بسیاری از کارشناسان و بازی‌بازان را به خود اختصاص دهد.
این بازی به همراه دفاتر مدرسه (دارای جلد این بازی) در اندازه‌های مختلف برای نخستین‌بار در بستر نمایشگاهی «از مقاومت تا ظهور» قم و با تخفیف ویژه عرضه خواهد گردید.
این نمایشگاه از 31 شهریور 1398 به مدت یک هفته، از ساعت 17:30 تا 22 شب و در انتهای شهرک قدس شهر مقدس قم برگزار می‌شود. بدین‌وسیله از شما دعوت می‌شود در غرفه این بازی در این نمایشگاه حضور به هم رسانید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 650846 عدد

تعداد کلّ نظرات بازدیدکنندگان برای این مطلب: 1 عدد
نظرات تأییدشده بازدیدکنندگان: 1 عدد


2146


11211

عرفان دلجومنش

سلام. خسته نباشید. افرادی که بازی رو در تابستان پیش‌خرید کردن، باید چی کار کنن؟

پاسخ: در زمان آغاز انتشار بازی، از سوی شرکت با تمام کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده بودند تماس گرفته شد و نسخه دانلودی بازی و شناسه نرم‌افزاری در اختیار آن‌ها قرار گرفت؛ اگر شما جزو پیش‌خریدکنندگان هستید که به هر صورت هنوز بازی را دریافت نکرده‌اید، با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره 09100100527 تماس بگیرید.


 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi