سرصفحه


1398 / 6 / 29 :تاریخ انتشار

معرفی و انتشار بازی «عملیات انهدام 3» در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور»


بازی رایانه‌ای جدید و جذاب «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» و دفاتر مدرسه این بازی، هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور» قم با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

بازی رایانه‌ای جدید و جذاب «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، در نمایشگاه «از مقاومت تا ظهور» قم معرفی و منتشر می‌شود.
بازی «عملیات انهدام 3»، جدیدترین محصول شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» است که با روایت چهار حماسه بزرگ معاصر؛ یعنی: «عملیات فتح‌المبین» و «عملیات خیبر» از هشت سال دفاع مقدس، «حماسه پاوه» از ابتدای انقلاب اسلامی و «جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان و اسرائیل» با گرافیکی بسیار زیبا و گیم‌پلی جذاب، توانسته است تحسین بسیاری از کارشناسان و بازی‌بازان را به خود اختصاص دهد.
این بازی به همراه دفاتر مدرسه (دارای جلد این بازی) در اندازه‌های مختلف برای نخستین‌بار در بستر نمایشگاهی «از مقاومت تا ظهور» قم و با تخفیف ویژه عرضه خواهد گردید.
این نمایشگاه از 31 شهریور 1398 به مدت یک هفته، از ساعت 17:30 تا 22 شب و در انتهای شهرک قدس شهر مقدس قم برگزار می‌شود. بدین‌وسیله از شما دعوت می‌شود در غرفه این بازی در این نمایشگاه حضور به هم رسانید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 70 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحه اصلی | ارتباط با مدیرعامل شرکت | کانال ما در آپارات | کانال ما در اینستاگرام | کانال ما در سروش