سرصفحه


1397 / 12 / 20 :تاریخ انتشار

عملیات انهدام 3، مقام دوم بازی مورد انتظار در جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران


اختتامیه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی با تجلیل از بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3 به عنوان مقام دوم بخش بازی مورد انتظار از نگاه مردم برگزار شد، این افتخار، نشان‌دهنده میزان انتظار مردم برای انتشار این بازی جذاب است...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران با حضور ۱۴۶ اثر از سوی ۱۱۵ شرکت‌کننده و تجلیل از بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3 (نفس‌گیرترین نبرد) به عنوان مقام دوم بازی مورد انتظار مردمی به کار خود پایان داد.
در این مراسم که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب دکتر سیدعباس صالحی نیز از مدعوین ویژه آن بود، از برترین‌های سه بخش دستاوردها، ژانرها و جوایز مردمی تجلیل به عمل آمد و بازی عملیات انهدام 3 به عنوان بازی مورد انتظار مردمی، موفق به کسب مقام دوم گردید.
این بازی که به همت طلاب و دانشجویان مستقر در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی تهیه و تولید شده است،‌ 4 حماسه بزرگ معاصر را به صورت بسیار زیبا به تصویر می‌کشد.
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب داستانی بِنیسی- مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و تولیدکننده بازی عملیات انهدام 3- با حضور در جایگاه و تشکر از مدیران بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بابت برگزاری این جشنواره، تولید بازی با فرهنگ معاصر را یکی از ضرورت‌های بازی‌سازی در ایران عنوان کرد و کسب امیدواری کرد که بازی‌سازان با پرداختن به این موضوع مهم، بتوانند این تمدن عظیم را به جهانیان صادر کنند.
ایشان ضمن از همه‌ کسانی که به این بازی رأی دادند، از اتمام پروژه 4 ساله تولید این بازی با وجود دست‌اندازهای فراوان خبر داد و از رونمایی این بازی ارزشمند در خرداد ماه خبر داد.
برای مشاهده‌ فیلم تجلیل از این بازی ارزشی در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران، روی اینجا کلیک کنید؛
اخبار ما را در صفحه و کانال‌های ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 425 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi