سرصفحه


1397 / 12 / 13 :تاریخ انتشار

کسب مقام برتر توسط بازی سفر جنجالی در همایش کوثر هدایت


بازی مالتی‌پلت‌فرم سفر جنجالی ، مقام برتر همایش کوثر هدایت را به خود اختصاص داد، موضوع این بازی مهیج، سبک‌زندگی اسلامی ایرانی است که در قالب بازی،‌ مهارت‌های گوناگونی را به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، یازدهمین همایش کوثر هدایت (تجلی فرهنگ فاطمی) در سبک زندگی اسلامی با تجلیل از بازی مالتی‌پلت‌فرم سفر جنجالی به عنوان مقام اول بخش بازی‌های رایانه‌ای، به کار خود پایان داد.
این همایش که برای یازدهمین بار و به همت دفترتبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شده است،‌ ایده‌های اثربخش در خصوص فرهنگ فاطمی در قالب آثار نوشتاری و محصولات فرهنگی رسانه‌ای را مورد بررسی قرار می‌دهد.
موضوع امسال این همایش، تجلی فرهنگ فاطمی در قالب سبک زندگی اسلامی بود که بازی مالتی‌پلت‌فرم سفر جنجالی (تهیه‌شده در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی)،در بخش آثار رسانه‌ای تصویری (بازی‌های دیجیتالی)، موفق به کسب مقام برتر، لوح‌تقدیر و تندیس این همایش گردید.
این بازی که تاکنون چهار نسخه از آن تولید و به بازار عرضه شده است،‌ سبک‌زندگی اسلامی ایرانی را در قالب بازی، مهارت و خلاقیت، به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد.
بازی رایانه‌ای سفر جنجالی، بازی اندرویدی سفر جنجالی 1 و 2،‌ و بازی صوتی سفر جنجالی نسخه‌های مختلف این بازی هستند که مورد استقبال بسیاری از کودکان و نوجوانان و خانواده‌های ایشان قرار گرفته است.
برای تهیه این بازی،‌ می‌توانید به وبگاه سفر جنجالی یا غرفه بازیکده مراجعه فرمایید.
اخبار ما را در کانال بازیکده در نرم‌افزارهای پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 324 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi