سرصفحه


1397 / 11 / 22 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی


همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری جشن چهل‌سالگی انقلاب، نمایشگاه دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی در پارک دانشجو برگزار شد و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی حضوری فعال در این نمایشگاه داشت...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ همزمان با سالروز جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و برگزاری جشن چهل‌سالگی انقلاب، نمایشگاه دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی در پارک دانشجو برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی - تولید کننده بازی‌های دیجیتالی سبک‌زندگی و دفاع‌مقدس - در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.
این نمایشگاه که با هماهنگی بنیاد ملی باز‌ی‌های رایانه‌ای در پارک دانشجو برگزار شده بود، پذیرای جمع کثیری از علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی بود و 2 غرفه متعلق به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی به معرفی دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی پرداختند.
در این نمایشگاه، فیلم‌ها (تریلرها)ی بازی‌های عملیات انهدام 3، بازی سفر جنجالی و کلیپی بسیار زیبا از سخنان مقام معظم رهبری با موضوع بیاییم بازی تولید کنیم پخش شد.
بازی‌های عملیات انهدام 1: نبرد فاو، عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، و سفر جنجالی بخشی از محصولاتی بودند که برای فروش با تخفیف ویژه در این نمایشگاه عرضه شدند.
بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3، جدیدترین محصول شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است که تولید آن بیش از 4 سال به طول انجامیده است و قرار است طی روزهای آینده، جشن رونمایی این بازی برگزار شود.
اخبار بازی‌های ما را در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.
منتظر اعلام خبر جشن رونمایی از بازی عملیات انهدام 3 باشید...

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 348 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi