سرصفحه


1397 / 10 / 1 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم


بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ قم، از 27 تا 30 آذر 97 با حضور تولیدکنندگان لوازم الکترونیک، رایانه، سامانه های امنیتی و اینترنتی و بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی در آن حضوری فعال داشت...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ قم، با حضور تولیدکنندگان لوازم الکترونیک، رایانه، سامانه های امنیتی و اینترنتی و بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی در آن حضوری فعال داشت.
در این دوره از نمایشگاه که از 27 تا 30 آذر 97 برگزار گردید، شرکت رسانه‌گستر بِنیسی نیز به عنوان تولیدکننده بازی‌های دیجیتالی همسو با فرهنگ اسلامی ایرانی، محصولات 6 گانه خود در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.
بازی‌های عملیات انهدام یک: نبرد فاو ، عملیات انهدام دو: نبرد خرمشهر، سفر جنجالی (رایانه‌ای)، «سفر جنجالی (اندرویدی)»، «سفر جنجالی (صوتی)» و کتاب «آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی» محصولاتی بوند که در این دوره از نمایشگاه با استقبال خوب مردم مواجه شدند.
رسانه‌گستر بِنیسی یک خبر خوب هم برای علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای داشت و آن اتمام تولید محصول هفتم این شرکت، یعنی بازی رایانه‌ای عملیات انهدام سه: نفس‌گیرترین نبرد بود که قرار است تا نوروز 97 به بازار عرضه شود.
تصویرنگاری دقیق از 4 حماسه معاصر یعنی خیبر، فتح‌المبین، پاوه و جنگ 33 روزه لبنان با اسرائیل غاصب، از قابلیت‌های این بازی جدید است، اما این تمام ماجرا نیست!
شما می‌توانید با مراجعه به وبگاه بازی‌های عملیات انهدام از قابلیت‌های منحصر به فرد این بازی جدید آگاه شوید.
با عضویت در کانال ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Baazikadeh از آخرین اخبار شرکت و بازی‌های تولیدی آن مطلع شوید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 388 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi