سرصفحه


1397 / 7 / 18 :تاریخ انتشار

برگزاری مسابقه بزرگ بازی سفرجنجالی در بازی‌سرای اکسیر قم


مسابقه بزرگ بازی رایانه‌ای سفر جنجالی در بازی‌سرای اکسیر قم برگزار شد و بازی‌بازان برای شرکت در این رویداد جذاب و مهیج ، با یکدیگر به رقابت پرداختند، جهت دریافت این بازی به وبگاه بازی سفر جنجالی مراجعه فرمایید...

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ بازی‌سرای اکسیر قم در راستای معرفی بازی‌های سالم و مفید به بازی‌بازان، اقدام به معرفی بازی جذاب سفر جنجالی نموده است.
این بازی مهیج که نسخه‌ی رایانه‌ای آن عیدفطر 95 و نسخه‌ی اندروید آن نوروز 96 به بازار آمد، سبک زندگی اسلامی ایرانی را به تصویر می‌کشد.
این بازی برای اولین بار به صورت کاملا رایگان در بازی‌سرای اکسیر و به صورت ویژه اکران شد و بازی‌بازان برای شرکت در مسابقه‌ بزرگ این بازی، به رقابت با یکدیگر پرداختند.
بازی‌سرای اکسیر قم که زیر نظر موسسه سواد رسانه‌ای خواجه‌نصیرالدین طوسی فعالیت می‌کند، هر هفته یک بازی سالم و جذاب را به صورت رایگان برای بازی و مسابقه به بازی‌بازان عزیز معرفی می‌کند.v نشانی بازی‌سرای اکسیر: قم، میدان ایثار، جنب فرهنگسرای خانواده
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار بازی‌های تولیدی «رسانه‌گستر بِنیسی»، به کانال «بازیکده» در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی َBaazikadeh@ مراجعه کرده یا با شماره تلفن 09100300018 تماس حاصل فرمایید..
در اینجا تصاویری از برگزاری مسابقه بازی سفر جنجالی را ملاحظه می‌فرمایید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 227 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi