سرصفحه


1397 / 7 / 23 :تاریخ انتشار

پخش گزارشی از بازی «عملیات التدمیر 2» در برنامه «جزر و مد» شبکه کیش


شبکه استانی سیمای مرکز کیش در برنامه جزر و مد، ضمن پخش گزارشی از تولید بازی «عملیات التدمیر 2، از صادرات این بازی به لبنان و کشورهای عربی خبر داد...

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، شبکه استانی سیمای مرکز کیش در برنامه جزر و مد، ضمن پخش گزارشی از تولید بازی «عملیات التدمیر 2»، از صادرات این بازی به لبنان و کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس خبر داد.
این بازی که نسخه فارسی آن در ایران با نام «عملیات انهدام 2» شناخته می‌شود، گوشه‌ای از دلاوری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع‌مقدس به ویژه نبرد خرمشهر را به تصویر می‌کشد.
این بازی، از قابلیت‌های فراوانی نسبت به نسخه‌ی پیشین خود برخوردار است و توانسته‌ است مقام‌های ملی و بین‌المللی زیادی را از آن خود نماید.
بازی «سفر جنجالی» به همت شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» طراحی و تولید شده و توانسته علاوه بر کسب مقام بهترین بازی مردمی از نگاه مردم در ایران، برای دومین بار به لبنان و کشورهای عربی صادر شود.
برنامه جزر و مد، برنامه‌ای برای گروه سنی نوجوانان است که از شبکه استانی سیمای مرکز کیش پخش می‌شود و تلاش عوامل سازنده آن همواره این بوده تا با بیان راه‌های کسب موفقیت و آموزش مهارت‌های زندگی، نوجوانان را در خصوص اصلاح رفتارهای اجتماعی و درسی و کسب توانایی‌های لازم و شیوه برخورد صحیح با تغییرات جسمی و روحی این دوره راهنمایی کند.
تهیه کننده و کارگردان این برنامه ضمن حضور در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و بازدید از بخش‌های مختلف آن، از استقبال برخی مدیران سیمای مرکز کیش از تهیه این گزارش و بازخورد این برنامه توسط مردم کیش از مشاهده این گزارش خبر داد.

برای مشاهده فیلم این گزارش، روی اینجا کلیک کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار بازی‌های تولیدی «رسانه‌گستر بِنیسی»، به کانال «بازیکده» در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی َBaazikadeh@ مراجعه کرده یا با شماره تلفن 09100300018 تماس حاصل فرمایید..

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 70429 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi