سرصفحه


1397 / 7 / 20 :تاریخ انتشار

پخش گزارشی از بازی «سفر جنجالی» در برنامه «جزر و مد» شبکه کیش


شبکه استانی سیمای مرکز کیش، در برنامه «جزر و مد»، اقدام به پخش گزارشی از بازی سفر جنجالی و مصاحبه با حجت‌الاسلام داستانی بِنیسی - تولیدکننده این بازی - نموده است...

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، شبکه استانی سیمای مرکز کیش، در برنامه جزر و مد، اقدام به پخش گزارشی از بازی «سفر جنجالی» و مصاحبه با تولیدکننده این بازی مهیج نموده است.
این بازی که نسخه رایانه‌ای آن عیدفطر 95 و نسخه اندرویدی آن عید نوروز 96 به بازار عرضه شد، سبک زندگی اسلامی ایرانی را به تصویر کشیده است و دارای شهر و روستا و اماکن متعددی است.
این بازی، با رویکرد معرّفی و نهادینه‌سازی شیوه و سبک زندگی اسلامی ایرانی تولید شده است و داستان آن در یک تمدّن فرضی و بسیار زیبا روی می‌دهد، تمّدنی که از روستا و شهرهایی تشکیل شده و هر یک از آن‌ها دارای اماکن متعدّدی هستند و داستان پر مخاطره‌ای در آن روی می‌دهد.
بازی «سفر جنجالی» با تلاش جمعی از اساتید و دانش‌آموختگان حوزه و دانشگاه در شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» تولید شده و توانسته ضمن نامزدی بهترین بازی اندرویدی ایران در 2 جشنوارۀ «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی»، به بخش داوری نهایی این جشنواره‌ها نیز راه پیدا کند.
برنامه جزر و مد که برای گروه سنی نوجوان تهیه و طراحی شده است، می‌کوشد تا با بیان راه‌های کسب موفقیت و آموزش مهارت‌های زندگی، نوجوانان را در خصوص اصلاح رفتارهای اجتماعی و درسی و کسب توانایی‌های لازم و شیوه برخورد صحیح با تغییرات جسمی و روحی این دوره راهنمایی کند.

برای مشاهده فیلم این گزارش، روی اینجا کلیک کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار بازی‌های تولیدی «رسانه‌گستر بِنیسی»، به کانال «بازیکده» در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی َBaazikadeh@ مراجعه کرده یا با شماره تلفن 09100300018 تماس حاصل فرمایید..

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 188 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi