سرصفحه


1397 / 4 / 30 :تاریخ انتشار

عرضه ماکت تجهیزات نظامی جانبی بازی عملیات انهدام 3


ماکت تجهیزات نظامی جانبی بازی‌ رایانه‌ای عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد برای عرضه در کنار این بازی جذاب و مهیج، طراحی و تولید شده است و همزمان با انتشار این بازی، برای فروش عرضه خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ ماکت تجهیزات نظامی جانبی بازی‌ رایانه‌ای عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد برای عرضه همراه با این بازی جذاب و مهیج، طراحی و تولید شده است و همزمان با انتشار این بازی، برای فروش عرضه می‌گردد.
کاربران عزیز می‌توانند با مراجعه به بخش خرید وبگاه بازی‌های عملیات انهدام، این محصولات را به صورت مجزا و چندمحصولی، به صورت پستی و با تخفیف ویژه خریداری نمایند.
عرضه ماکت تجهیزات نظامی جانبی در کنار بازی‌های رایانه‌‌ای، یکی از روش‌های نوین عرضه‌ بازی‌ است که در کشورهای دیگر با قیمت‌های بسیار بالایی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد که رسانه‌گستر بِنیسی توانسته است برای نخستین‌بار در کشور و با سفارش و تولید این محصولات در داخل کشور، ماکت تجهیزات نظامی بازی خود را با قیمت پایینی عرضه نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار بازی‌های تولیدی شرکت، به کانال و صفحه ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ مراجعه فرمایید.
در اینجا تصاویری از این محصولات را ملاحظه می‌فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1210 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi