سرصفحه


1397 / 4 / 10 :تاریخ انتشار

راه‌اندازی گیم‌نت بازی «عملیات انهدام 2» در شهر تبریز


طبق توافقات صورت گرفته بین «رسانه‌گستر بِنیسی» و خدمات رایانه‌ای «آذرپردازش»، از این پس بازی‌بازان تبریزی می‌توانند با مراجعه به گیم‌نت «آذرپردازش»‌، بازی «عملیات انهدام 2» را با دوستان خود بازی کنند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، طبق توافقات صورت گرفته بین شرکت‌ «رسانه‌گستر بِنیسی» (تولیدکننده بازی‌های دیجیتالی جذاب و ماجراجویانه) و خدمات رایانه‌ای «آذرپردازش» تبریز، از این پس کاربران بازی‌های رایانه‌ای در شهر تبریز می‌توانند با مراجعه به گیم‌نت «آذرپردازش»‌، بازی مهیج «عملیات انهدام 2:نبرد خرمشهر» را با دوستان خود بازی کنند.
بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام 2:‌ نبرد خرمشهر»، دومین محصول شرکت «رسانه‌گستر بنیسی» است که حماسه آزادسازی خرمشهر را به طور دقیق تصویر می‌کشد.
وجود اقلیم‌های مختلف در بازی، افزایش کیفیت داستانی و گرافیکی نسبت به نسخۀ قبل، وجود میان‌پرده‌های Real-time فراوان و جذاب، و شبیه‌سازی دقیق شهر خرمشهر در زمان این عملیات، برخی از ویژگی‌های این بازی می‌باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ فیلم‌ها و تصاویر این بازی جذاب،‌ می‌توانید به وبگاه AmaliyateEnhedam.ir مراجعه فرمایید.
نشانی گیم‌نت آذرپردازش: تبریز،‌ چهارراه لاله، خیابان اشرفی لاله، میدان امام حسین (علیه‌السلام)، خیابان شهید محمدنژاد، روبروی مدرسه معرفت، خدمات رایانه‌ای آذرپردازش
شایان ذکر است که اخیرا یکی از گیم‌نت‌های شهر اردبیل نیز در اقدامی خودجوش نسبت به خرید و نصب بازی عملیات انهدام2: نبرد خرمشهر بر روی رایانه‌های خود نموده و اقدام به ترویج این بازی در میان مشتریان خود می‌کند.

در اینجا می‌توانید تصویری از نقشه‌ی هوایی گیم‌نت آذرپردازش شهر تبریز را ملاحظه فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 504 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi