سرصفحه


1397 / 4 / 5 :تاریخ انتشار

حضور روحانی بازی‌ساز در نشست فعالان فضای مجازی حوزه 6 بسیج قم


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


نشست فعالان فضای مجازی حوزه بسیج شهید باهنر قم، با حضور حجت‌الاسلام بِنیسی‌(بازی‌ساز و فعال فضای مجازی) برگزار شد. معرفی بازی‌های تولیدی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» از محورهای این نشست مهم بود...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، نشست فعالان فضای مجازی حوزه بسیج شهید باهنر قم برگزار شد و حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بِنیسی (بازی‌ساز و فعال فضای مجازی) به عنوان مهمان ویژه در این نشست حضور یافت. معرفی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و محصولات تولیدی آن، و نقد و برررسی پیام‌رسان‌های داخلی، از اهداف برگزاری این نشست عنوان شده است.
در این نشست صمیمی که فرمانده گردان‌های سایبری امام حسین علیه‌السلام نیز در آن حضور داشت، حجت‌الاسلام بِنیسی،‌ به معرفی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی پرداخت و از بازی‌های تولیدی و فاخر این شرکت سخن به میان آورد.
ایشان، بازی‌های تولیدشده در این شرکت را از حیث بازی‌نامه، مباحث فنی و گرافیکی و صوتی بسیار با کیفیت و مثبت ارزیابی کرد و از رونمایی قریب‌الوقوع محصول جدید این شرکت با نام بازی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» با داستانی فاخر و جذابیت‌های گرافیکی و صوتی کم‌نظیر خبر داد.
این بازی‌ساز روحانی، تلاش همگانی برای فراگیرشدن بازی‌های ارزشی و فاخر اینچنینی در جامعه را یکی از وظایف فعالان فضای مجازی عنوان کرد و تولید بازی‌‌های مهیج و ماجراجویانه با رویکرد دینی و ملی را گامی برای دفع یا به ‌حداقل رساندن هجمه‌های فرهنگی دشمن قلمداد کرد.
بخش دیگری از این گردهمایی، توجه به بحث پیام‌رسان‌های داخلی بود و نقاط قوت و ضعف این پیام‌رسان‌ها، و راهکارهای جذب مخاطب به ویژه جوانان مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی‌های تولیدی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی به کانال این شرکت در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Baazikadeh مراجعه فرمایید.
در اینجا تصاویری از این نشست را ملاحظه می‌فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 484 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi