سرصفحه


1397 / 2 / 22 :تاریخ انتشار

صادرات دوم بازی عملیات انهدام2 به لبنان در سفر مدیرعامل به این کشور


در حاشیه سفر حجت‌الاسلام والمسلمین داستانی بِنیسی به لبنان و برگزاری نمایشگاه هفته فرهنگی ایران در شهر نبطیه، بازی عملیات انهدام 2 برای دومین بار به این کشور صادر شد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ در حاشیه سفر حجت‌الاسلام والمسلمین داستانی بِنیسی به لبنان و برگزاری نمایشگاه هفته فرهنگی ایران در شهر نبطیه، بازی عملیات انهدام 2 برای دومین بار به این کشور صادر شد.
این بازی که نسخه‌ دوم مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام است،‌ نبرد خرمشهر را به صورت دقیق به تصویر می‌کشد و نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت‌های گرافیکی، صوتی و تصویری بسیاری دارد.
حجت‌الاسلام بِنیسی در گفتگو با سفیر ایران در لبنان که برای بازدید از این نمایشگاه آمده بود، گفت: شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یک شرکت خصوصی در ایران است که به صورت تیمی، تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی را در دستور کار قرار داده است و تاکنون محصولات فاخری را به هموطنان عزیز تقدیم کرده است. رسانه‌گستر بِنیسی، این افتخار را دارد که به عنوان پیشکسوت در این رشته به فعالیت می‌پردازد.
ایشان با بیان اینکه در نمایشگاه هفته فرهنگی ایران در لبنان، موفق به عرضه محصولات بسیار خوبی شده‌ایم، افزود: بازی های عملیات انهدام شاخص‌ترین کار مجموعه ما است که با تلاش همکاران دو یا سه ماه دیگر به زودی از نسخه سوم این بازی‌ها با نام بازی عملیات انهدام 3:نفس‌گیرترین نبرد رونمایی خواهد شد. موضوع بازی عملیات انهدام 3، روایت چهار حماسه بزرگ؛ یعنی جنگ 33 روزه حزب الله و اسرائیل، حماسه پاوه و عملیات های فتح المبین و خیبر است.
داستانی بنیسی با اشاره به صادرات اولیه این بازی ها به لبنان و استقبال پرشور از این بازی‌ها، خاطرنشان کرد: ما در این نمایشگاه بدنبال توسعه صادرات محصولات هستیم که در این زمینه رایزنی هایی صورت گرفته و قرار است تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شود.
این کارشناس فرهنگی در مورد استقبال بازدیدکنندگان از محصولات رسانه گستر بنیسی گفت: جای بسی خوشحالی است که برخی از مسئولان لبنانی، محصولات ما را می شناسند که این امر نشان می دهد که از محصولات ما در لبنان نیز دیده می شود.
حجت‌الاسلام بنیسی در بخش پایانی صحبت‌های خود، استقبال از نمایشگاه را با وجود نوپدید بودن عرضه بازی‌های دیجیتالی، بسیار مثبت ارزیابی کرد و نسبت حضور جمعیت در این نمایشگاه را با توجه به فروش محصولات، رضایت بخش توصیف کرد.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 184 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi