سرصفحه


1397 / 3 / 1 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه‌ بین‌المللی قرآن کریم استان‌های تهران و قم


به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در استان‌های تهران و قم در حال برگزاری است و رسانه‌گستر بِنیسی در این نمایشگاه‌ها به عرضه محصولات فاخر خود می‌پردازد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در استان‌های تهران و قم، با شعار قرآن؛ چلچراغ هدایت برگزار شد و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی (تولیدکننده‌ بازی‌های دیجیتالی جذاب و ماجراجویانه) در این نمایشگاه به عرضه محصولات فاخر خود می‌پردازد.
این نمایشگاه که همه‌ساله به مناسبت ماه مبارک رمضان(ماه بهار قرآن) برگزار می‌شود، پذیرای قشرهای مختلف مردم از نقاط مختلف کشور است.
در نمایشگاه امسال مجموعا فعالیت ۲۹ کمیته تخصصی در بخش‌های پنج‌گانه محتوایی، رسانه و فضای مجازی، تبلیغ و هنر، و بین‌الملل به فعالیت می‌پردازند که در این زمینه ۲۰ موسسه بین‌المللی قرآنی، ۳۲ موسسه مردمی، ۱۶ مرکز دانشگاهی و ۱۵ مرکز حوزوی، و نمایندگان و شخصیت‌های برجسته قرآنی از کشورهایی مختلف اسلامی در آن به همکاری می‌پردازند.
عرضه بازی‌های دیجیتالی جذاب و ماجراجویانه با محوریت سبک زندگی اسلامی ایرانی، افتخاری است که شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، برای سالیان متمادی در این نمایشگاه را به خود اختصاص داده است.
این شرکت تاکنون موفق به تولید و انتشار محصولات فاخری با موضوعات دفاع مقدس و سبک زندگی اسلامی - ایرانی شده است و هم‌اکنون در حال اتمام تولید محصول جدید خود با نام بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد است که به زودی مراسم رونمایی از آن نیز برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است این نمایشگاه ، از یکشنبه ۳۰ اردیبهشت تا ۱۴ خرداد (۴تا۱۹ ماه مبارک رمضان) در شهرهای قم و تهران برگزار می‌شود و همه روزه میزبان مردم عزیز قرآن‌دوست خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخبار شرکت به کانال و صفحه ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ مراجعه نمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 383 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi