سرصفحه


1397 / 2 / 8 :تاریخ انتشار

سخنرانی مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی پس از اقامه فریضه جمعه قم


حجت‌الاسلام داستانی بِنیسی، در سخنرانی پس از فریضه جمعه قم، با اشاره به رشد سالیانه‌ی کاربران بازی‌های رایانه‌ای و برنامه‌ریزی کلان دشمن در این زمینه، خواستار فعال بودن، به جای انفعال در زمینه‌ی تولید بازی‌های دیجیتالی شد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، حجت‌الاسلام والمسلمین داستانی بِنیسی در سخنرانی پس از فریضه جمعه قم، با اشاره به رشد سالیانه‌ی کاربران بازی‌های رایانه‌ای و برنامه‌ریزی کلان دشمن در این زمینه، خواستار فعال بودن به جای انفعال در زمینه‌ی تولید بازی‌های دیجیتالی شد.
ایشان با توجه به اینکه امروزه ۵۰ میلیون نفر در کشور به صورت رسمی و تفننی از بازی های دیجیتال استفاده می کنند، ضرورت و اهمیت بازی‌های دیجیتالی در زمان حاضر و آینده را امری مهم توصیف کرد و سوءاستفاده دشمنان از بازی‌های دیجیتالی از این عنصر را یادآور شد.
مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی، با اشاره به اینکه متاسفانه دشمنان سالیانه چهار هزار بازی دیجیتال تولید و در ضمن آن کسب درآمد و فرهنگ خود را نهادینه می‌کنند، وظیفه متدینین و دغدغه‌مندان فرهنگ و دین را سنگین‌تر از همیشه عنوان کرد و لزوم فعالیت، به جای انفعال در زمینه‌ی تولید باز‌ی‌های دیجیتالی سخن گفت.
داستانی بِنیسی، در ادامه ضمن معرفی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و اهداف آن، از تولید 5 محصول فاخر و ارزشی در این مجموعه فرهنگی نام برد و از رونمایی قریب‌الوقوع محصول جدید این شرکت با نام بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد پرده برداشت.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود، از مستمعین خصوصا والدین درخواست کرد آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای غربی و تاثیرات مخرب آن بر کودکان و نوجوانان را جدی بگیرند و با خرید و جایگزینی بازی‌های ایرانی، ضمن حمایت از تولیدکنندگان ایرانی، از اثار سوء این ‌بازی‌ها تا حد زیادی جلوگیری کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخبار این شرکت به کانال ما به نشانی @Baazikadeh در شبکه‌های پیام‌رسان‌ مراجعه فرمایید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 431 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi