سرصفحه


1397 / 2 / 20 :تاریخ انتشار

سفر مدیرعامل به لبنان و رایزنی برای توسعه صادرات محصولات شرکت


حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی- مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی - طی سفری به کشور لبنان، ضمن استقبال رسمی توسط رایزن فرهنگی ایران در لبنان، به گفتگو با حزب‌الله در خصوص توسعه صادرات محصولات این شرکت پرداخت...

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بِنیسی - مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی- طی سفری به کشور لبنان، ضمن استقبال رسمی توسط رایزن فرهنگی ایران در لبنان، به گفتگو با ناشرین حزب‌الله در خصوص توسعه صادرات محصولات این شرکت پرداخت.
این سفر 7 روزه که به دعوت از ناشرین حزب‌الله لبنان صورت گرفته است، توسعه صادرات محصولات شرکت رسانه‌گستر بِنیسی (تولیدکننده‌ی بازی‌های دیجیتالی ارزشی) مورد بحث و ارزیابی قرار می‌گیرد و قرار است بازی جدید «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» نیز به زبان عربی ترجمه، صداگذاری، آماده‌سازی و تکثیر گردد.
چندی پیش نیز، طی رایزنی‌ای که بین شبکه‌ی المنار (به عنوان ناشر حزب‌الله لبنان) با مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی برقرار شد، بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» برای توزیع در لبنان و کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس به این کشور صادر شده بود.
مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی در بدو ورود به کشور لبنان، توسط رایزن فرهنگی ایران در لبنان و تعدادی از نیروهای حزب‌الله و دیپلمات، مورد استقبال رسمی قرار گرفت و سپس با همراهی این افراد در قالب تشریفات امنیتی، برای زیارت مزار شهید عماد مغنیه و فرزند گرامی ایشان، به سمت جنوب لبنان (شهر بیروت) حرکت کردند.
شایان ذکر است در مراسم معنوی مزار شهید عماد مغنیه، خانواده‌ی این شهید نیز حضور داشتند که از حجت‌الاسلام داستانی بِنیسی استقبال کردند و حضور ایشان را خوش‌آمد گفتند.
منتظر خبرهای تکمیلی باشید...
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخبار این شرکت به کانال ما به نشانی @Baazikadeh در شبکه‌های پیام‌رسان‌ مراجعه فرمایید.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 392 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi