سرصفحه


1397 / 2 / 10 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه عرضه تولیدات ایرانی «قدمی تا ظهور»


همزمان با سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر (عج)، اولین نمایشگاه عرضه تولیدات ایرانی با نام «قدمی تا ظهور» برگزار شد و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در آن حضوری فعال داشت...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ همزمان با سالروز ولادت قطب عالم امکان حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداه) و جشن نیمه‌شعبان، اولین نمایشگاه عرضه تولیدات ایرانی با نام «قدمی تا ظهور» در حال برگزاری است و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در آن حضوری فعال دارد.
این نمایشگاه که برای اولین بار در کشور و با هدف عرضه تولیدات و محصولات ایرانی، در شبستان امام هادی (ع) مسجد مقدس جمکران برگزار شده است، جمع کثیری از تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان به ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی را گرد هم آورده است و از تاریخ 10 تا 14 اردیبهشت‌‌ماه پذیرای علاقه‌مندان محصولات ایرانی خواهد بود.
شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان قم است که از سال 1388،‌ به تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی (رایانه‌ای و اندرویدی) ارزشی می‌پردازد و تاکنون موفق به تولید و عرضه 4 محصول ارزشی و فاخر به نام‌های بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، بازی رایانه‌ای / اندرویدی / صوتی «سفر جنجالی» و کتاب «آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی» شده است.
این شرکت، هم اکنون در حال اتمام محصول پنجم خود با نام بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» است که به زودی جشن رونمایی از آن نیز برگزار خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخبار این شرکت به کانال این شرکت به نشانی @Baazikadeh در پیام‌رسان‌های سروش‌ و آی‌گپ مراجعه نمایید.

در اینجا تصاویری از محیط این نمایشگاه را ملاحظه می‌فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 297 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi