سرصفحه


1394 / 2 / 31 :تاریخ انتشار

روش دستیابی به موفّقیّت در برنامۀ زندۀ رادیویی «همۀ دوستان من»


مدیرعامل شرکت سخنان جالبی دربارۀ روستای «بِنیس»، «روش دستیابی به موفّقیّت»، «بازی‌های عملیّات انهدام» و «بازی سفر جنجالی» در برنامۀ زندۀ رادیویی «همۀ دوستان من» با موضوع «جوان موفّق» گفتند که...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، در برنامۀ رادیویی زندۀ «همه دوستان من» از رادیو قم، مدیرعامل با معرّفی خود، شرکت و بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در شرکت، پیرو پرسش مجری دربارۀ روستای «بِنیس» صحبت کردند و سپس دربارۀ «به‌روزبودن» و شرایط آن سخن گفتند و به‌روزبودن را در صورت تعهّد به کلّیّات مذهبی و فرهنگی بسیار خوب دانستند.
مدیرعامل با عنایت به موضوع برنامه که «جوان موفّق» بود، توضیحاتی دربارۀ موفّقیّت، مسیری که قدم برداشته و افتخاراتی که کسب کرده ارائه دادند. همچنین ایشان از پدرشان به عنوان الگوی عملکردی خود یاد کردند و نکاتی را دربارۀ «مرحوم حضرت استاد اسداللّه داستانی بِنیسی - قدّس سرّه -» بیان نمودند.
حجّت الاسلام بِنیسی در پایان سخنان خود از عرضۀ زودهنگام بازی رایانه‌ای جدید شرکت به نام «سفر جنجالی» خبر دادند که بعد از ماه مبارک رمضان وارد بازار خواهد شد و علاوه بر نسخۀ رایانه‌ای، نسخۀ اندرویدی آن نیز ارائه خواهد گردید. ایشان افزودند: این بازی به عنوان نخستین بازی رایانه‌ای است که در ژانر «سبک زندگی اسلامی ایرانی» و در سبک Hidden Object (اشیاء پنهان) تولید می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه بازی رایانه‌ای www.SafareJanjali.ir این بازی را پیش‌خرید کرده و 500 امتیاز ویژه نیز از بابت پیش‌خرید دریافت نمایند.
شما می‌توانید کلیپ صوتی این مصاحبه را از لینک زیر دریافت نمایید:

دریافت صوت مصاحبۀ زندۀ رادیویی

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1272 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi