سرصفحه


1394 / 7 / 18 :تاریخ انتشار

عملیّات انهدام 2، کاندیدای بهترین بازی رایانه‌ای در جشنوارۀ هنرهای دیجیتال


پس از گذشت بیش از 2 سال از عرضۀ بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر»، این بازی به عنوان کاندیدای بهترین بازی رایانه‌ای از دیدگاه هیأت داوران جشنواره ملّی هنرهای دیجیتال انتخاب گردید...

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، «جشنوارۀ و همایش صنعت هنرهای دیجیتال و همراه تبریز» در 4 محور «تلفن‌های همراه و هنرهای دیجیتال»، «هنرهای دیجیتال»، «صنعت دیجیتال و کارآفرینی» و «فن‌آوری هنرهای دیجیتال و آینده‌پژوهی» و به همّت دانشکدۀ هنرهای رایانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردید و مراسم اختتامیۀ آن، 15 و 16 مهرماه سال جاری و در سالن بعثت دانشگاه یادشده برگزار شد.
به گزارش دبیرخانۀ این جشنواره، از 150 اثر رسیده به دبیرخانۀ این جشنواره، در مرحلۀ نخست داوری 45 اثر و در مرحلۀ دوم 20 اثر به عنوان کاندیداهای این جشنواره در بخش‌های مختلف انتخاب شدند که بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» پس از گذشت بیش از 2 سال از عرضۀ خود، به عنوان کاندیدای بهترین بازی رایانه‌ای از دیدگاه هیأت داوران این جشنواره در مرحلۀ دوم انتخاب گردید.
مجموعه بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام» پیش از این نیز بارها موفّق به دریافت مقام‌ها و جوایز مختلف استانی، ملّی و حتّی بین‌المللی شده است.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1122 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi