سرصفحه


1394 / 6 / 8 :تاریخ انتشار

بازدید عضو مجلس خبرگان از بازی‌های «عملیّات انهدام» و «سفر جنجالی»


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


حضرت آیت‌ اللّه حائری شیرازی، عضو محترم مجلس خبرگان رهبری، ضمن حضور در پارک علم و فن‌آوری استان قم، از بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و «سفر جنجالی» بازدید کرده و...

به گزارش روابط عمومی رسانه گستر بِنیسی، حضرت آیت‌ اللّه حائری شیرازی، عضو محترم مجلس خبرگان رهبری، ضمن حضور در پارک علم و فن‌آوری استان قم، از بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در شرکت «رسانه گستر بِنیسی» بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید، مدیرعامل «رسانه‌گستر بِنیسی»، ضمن عرض خیر مقدم به ایشان، از تاریخچۀ تأسیس شرکت و اهداف آن سخن به میان آورد و از محصولات تولیدی این شرکت نام برد.
حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، هدف کلّی از تأسیس این شرکت را «ارائۀ مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین» عنوان کرد و گفت: با توجّه به این هدف کلّی و مصداق یابی که در این مورد انجام شد، تولید بازی های رایانه ای ارزشی در دستور کار ما قرار گرفت و بحمداللّه توانستیم تاکنون 2 بازی مذهبی و ارزشی با موضوع دفاع مقدّس به نام های «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» در سال 87 و «عملیّات انهدام 2:نبرد خرّمشهر» در سال 92 را به بازار عرضه کنیم.
این فعّال جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی در زمینۀ تولید بازی های رایانه ای،از جوایز و مقام های استانی و بین المللی کسب‌شده توسّط این بازی ها – همچون: «بهترین بازی رایانه‌ای مقاومت اسلامی در سراسر جهان» – یاد کرد و از تولید بازی رایانه‌ای جدید و دوبُعدی این شرکت با نام «سفر جنجالی» با موضوع واقعی سبک زندگی اسلامی ایرانی تا چندی دیگر خبر داد و گفت: این بازی تمدّنی را به تصویر می‌کشد که بازی‌باز با حوادث متعدّدی در آن مواجه می‌شود. صداگذاری زیبا و بهره‌گیری از صداپیشگان خبره از جملۀ مزایای این بازی است. همچنین این بازی قابلیّت رقابت آنلاین را دارد.
داستانی بِنیسی، تولید بازی های رایانه ای ارزشی را یکی از مصادیق تبلیغ حوزوی برشمرد و خاطرنشان کرد که بر اساس آمارهای موجود، در آینده ای نه چندان دور، این بازی ها جایگزین صنعت سینما و پویانمایی می گردند.
حجّت الاسلام داستانی بِنیسی، در بخش دیگری از صحبت های خود، از خبر تهیّه و تولید بازی چهارم این شرکت با نام «عملیّات انهدام 3» پرده برداشت که ان شاء اللّه قرار است نوروز 96 به بازار عرضه شود.
شایان ذکر است شرکت «رسانه گستر بِنیسی» یکی از شرکت های دانش بنیان است که از سال 87، فعّالیّت های خود را در عرصۀ تولید و عرضۀ بازی های رایانه ای ارزشی آغاز نموده است و تاکنون موفّق به کسب جوایز و مقام های بین المللی، کشوری و استانی فراوانی شده است.

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1935 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi