سرصفحه


1394 / 5 / 12 :تاریخ انتشار

عرضۀ زودهنگام بازی رایانه‌ای جدید شرکت با نام «سفر جنجالی»


مدیرعامل شرکت در مصاحبۀ اختصاصی با برنامۀ رادیویی «رویش»، از عرضۀ زودهنگام بازی رایانه‌ای جدید شرکت با نام «سفر جنجالی» در سال جاری خبر داد و آن را نخستین بازی در ژانر...

«حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» در مصاحبۀ اختصاصی با برنامۀ رادیویی «رویش» رادیو قم – که به معرّفی تلاش‌گران عرصۀ علم و دانش و نخبگان استان قم می‌پردازد – به معرّفی خود و «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» و بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» پرداخت و از جوایز و مقام‌های استانی، ملّی و بین‌المللی آن‌ها سخن به میان آورد.
در این برنامه که عصر روز دوشنبه، 12 مرداد پخش گردید، مدیرعامل شرکت از اختصاص 500 امتیاز ویژه و رایگان برای پیش‌خریدکنندگان بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» خبر داد و گفت: این بازی رایانه‌ای دوبُعدی، نخستین بازی در ژانر تخصّصی سبک زندگی اسلامی ایرانی است که از سبک‌های مختلف بازی‌های دوبُعدی تشکیل شده است و دارای جذّابیّت‌های داستانی، تصویری و صوتی فراوانی می‌باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهدۀ تصاویر بازی و همچنین پیش‌خرید آن به وبگاه رسمی این بازی به نشانی SafareJanjali.ir مراجعه کرده و از 500 امتیاز ویژه و رایگان نیز بابت پیش‌خرید بازی بهره‌مند شوند.
شما می‌توانید کلیپ صوتی این مصاحبه را از لینک زیر دریافت نمایید:

کلیپ صوتی مصاحبه

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1515 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi