سرصفحه


1396 / 12 / 5 :تاریخ انتشار

کسب مقام اول جشنواره‌ی ایده‌ها و فرصت‌ها توسط «رسانه‌گستر بنیسی»


بزرگترین رویداد استارتاپی کشور با نام «جشنواره‌ی ایده‌ها و فرصت‌ها» در دانشگاه شریف تهران برگزار شد و «رسانه‌گستر بنیسی» موفق به کسب «مقام اول»، «دریافت تندیس افتخار» و «لوح‌تقدیر» در این رویداد مهم گردید...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، بزرگترین رویداد استارتاپی کشور با نام «جشنواره‌ی ایده‌ها و فرصت‌ها» در دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد و شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بنیسی» موفق به کسب «مقام اول»، «دریافت تندیس افتخار»، «لوح‌تقدیر» و «جایزه مقام نخست» برای بازی «سفر جنجالی » در این رویداد مهم گردید.
در این جشنواره که به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و با هدف استفاده از ظرفیت‌های کارآفرینی اجتماعی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم مختلف از قبیل جرایم و حوادث رانندگی، اعتیاد، طلاق، سرقت و ... برگزار شده بود، 1400 ایده‌پرداز جوان و نوجوان از سراسر کشور، ایده‌های خود را با موضوع کاهش و پیشگیری از وقوع جرم در جامعه به رقابت گذاشتند که از این میان، 370 تیم با داوری میانی، موفق به راهیابی به مرحله‌ی نهایی شدند.
در داوری نهایی این آثار که با حضور 65 تیم و در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، 10 مولفه برای انتخاب ایده‌های برتر معرفی گردید که «رسانه‌گستر بِنیسی» موفق به کسب تمامی مولفه‌های لازم برای دریافت عنوان نخست در این جشنواره گردید.
فرهنگستان هنر، میزبان اختتامیه‌ی این مراسم بود و شرکت‌کنندگان در دو بخش آزاد و دانش‌آموزی موفق به دریافت تندیس افتخار و لوح تقدیر و کسب جایزه شدند.

اخبار جدید بازی‌های ما را در کانال و صفحه ما دنبال کنید...
کانال ما در تلگرام
کانال ما در سروش
صفحه ما در اینستاگرام
در اینجا می‌توانید تندیس افتخار، لوح‌تقدیر و تصاویری از این مراسم باشکوه را ملاحظه فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 567 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi