سرصفحه


1396 / 10 / 21 :تاریخ انتشار

معرفی بازی «عملیات انهدام 3» در پادکست صوتی «صدای بازی»


صد و یازدهمین پادکست صوتی «صدای بازی»، ضمن گفتگو با مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بنیسی»، اخبار جدیدی از بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» را از زبان ایشان منتشر کرده است...

به گزارش روابط عمومی رسانه گستر بنیسی، صد و یازدهمین پادکست صوتی «صدای بازی»، ضمن گفتگو با مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بنیسی»، اخبار جدیدی از بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» را از زبان ایشان منتشر کرده است.
پادکست صوتی بازی‌های رایانه‌ای، مجموعه‌برنامه‌ای صوتی است که از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در بازه‌ها‌‌ی زمانی مشخصی انتشار می‌یابد و اخبار و اتفاقات دنیای بازی‌های رایانه‌ای را مورد بررسی قرار می‌دهد.
حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی (مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بنیسی») در گفتگو با خبرنگار صدای بازی‌، به معرفی محصولات تولید شده در این شرکت بازی‌سازی یعنی بازی‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، «سفر جنجالی» و کتاب «آموزش‌ استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی» پرداخت.
مجموعه‌بازی‌های «عملیات انهدام»، بازی‌هایی سه‌بعدی و به سبک اول شخص تیراندازی هستند که قرار است به زودی نسخه‌ی سوم این مجموعه‌ با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» وارد بازار شود.
حجت‌الاسلام داستانی بنیسی، ‌با اشاره به تولید «عملیات انهدام 3» در مدت زمانی بیش از 3 سال، این بازی را از حیث داستانی، کیفیت گرافیکی، صوت، صداگذاری، هوش‌مصنوعی، کارکترها و رابط کاربری آسان بسیار باکیفیت توصیف کرد و از عرضه‌ی این بازی در یکی از دو بازه‌ی زمانی اواخر اسفند 96 یا اواخر خرداد 97 خبر داد.
انتشار نسخه‌ی جدیدی از بازی رایانه‌ای اندرویدی «سفر جنجالی» با قابلیت‌های بیشتر در آینده‌ای نزدیک، یکی دیگر از خبرهای خوشی بود که مدیرعامل رسانه‌گستر بنیسی از آن پرده برداشت.
داستانی بنیسی در بخش پایانی این گفتگو، از تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای درخواست کرد که به تولید بازی‌های با محتوای فاخر و ارزشی روی بیاورند، در مقابل، بازی‌بازها را هم به خریداری از بازی‌های ایرانی فاخر و با محتوا تشویق کرد و این اقدام آنان را در جهت حمایت از بازی‌های ایرانی و موجب انگیزه برای تولیدکنندگان بازی‌های ایرانی دانست.
با پيش‌خريد اين بازي با 21% تخفیف، از نخستين کسانی باشيد که اين بازی را به محض انتشار گسترده دريافت خواهند کرد:

پيش‌خريد بازی «عمليات انهدام 3: نفس‌گيرترين نبرد»
شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر، فایل صوتی این پادکست را بشنوید:
شنیدن پادکست صوتی

منتظر اخبار جديدی از اين بازی باشيد...
کانال ما در تلگرام
کانال ما در سروش
صفحه ما در اینستاگرام

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 836 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi