سرصفحه


1396 / 10 / 19 :تاریخ انتشار

جزئیاتی تازه از شخصیت‌ها و داستان بازی «عملیات انهدام 3:نفس‌گیرترین نبرد»


برای نخستین‌بار، جزئیاتی تازه از شخصیت‌ها و داستان بازی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد»، منتشر شده و در اختیار عموم علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای قرار می‌گیرد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بنیسی، برای نخستین‌بار جزئیاتی تازه از شخصیت‌ها و داستان بازی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد»، انتشار یافته و در اختیار عموم علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای قرار می‌گیرد.
این بازی رایانه‌ای که تولید آن بیش از ۳ سال به طول انجامیده است، به روایت حماسه‌‌های «فتح‌المبین» و «خیبر»، از ۸ سال دفاع مقدس، «حماسه‌ی پاوه» ‌از ابتدای انقلاب، و «جنگ 33 روزه‌ی حزب‌الله لبنان با اسرائیل» می‌پردازد.
از جمله ویژگی‌های داستان بازی،‌ رفت‌ و برگشت‌پذیری متناوب آن به آینده و گذشته است، به گونه‌ای که کاربر حضور خود را در جای‌جای این 4 حماسه‌ی بزرگ، حس خواهد کرد.
جذابیت و پیچیدگی داستان بازی، از دیگر خصوصیات این بازی است که پیش‌بینی می‌شود رضایت کاربران را از داستان بازی تامین کند.
به تناسب داستان این بازی، شخصیت‌های متعددی از پایه طراحی، بافت‌گذاری و آماده‌سازی شده‌اند و برای متحرک‌سازی،طبیعی‌سازی و ردیابی حرکت شخصیت‌های بازی، از بهترین سامانه‌ی موشن‌کپچر کشور (Motion Capture) بهره گرفته شده است.
از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به نقش‌آفرینی نیروهای تکاور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای شخصیت‌های بازی، به جای استفاده از بازیگران عادی اشاره کرد که این رویکرد، در تولید بازی‌های رایانه‌ای داخلی بی‌نظیر بوده است.
شما می‌توانيد با پيش‌خريد اين بازي با 21% تخفیف، و با کلیک بر روی لینک زير، از نخستين کسانی باشيد که اين بازی را به محض انتشار گسترده دريافت خواهند کرد:

پيش‌خريد بازی «عمليات انهدام 3: نفس‌گيرترين نبرد»
منتظر اخبار جديدی از اين بازی باشيد...
کانال ما در تلگرام
کانال ما در سروش
صفحه ما در اینستاگرام

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1237 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi