سرصفحه


1396 / 10 / 13 :تاریخ انتشار

نخستین تیزر بازی جدید «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد»


نخستين تيزر بازی رايانه‌ای سه‌بعدی «عمليات انهدام 3: نفس‌گيرترين نبرد» که گوشه‌ای از جذابیت‌های این بازی بزرگ را به تصویر کشیده است، هم‌اکنون به شما و تمام علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای و محصولات فرهنگی تقدیم می‌شود...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بنيسی، نخستين تيزر بازی رايانه‌ای سه‌بعدی «عمليات انهدام 3: نفس‌گيرترين نبرد» که گوشه‌ای از جذابیت‌های این بازی بزرگ را به تصویر کشیده است، هم‌اکنون به شما و تمام علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای و محصولات فرهنگی تقدیم می‌شود.
اين بازی رايانه‌ای با تلاش کارگروه‌های مختلف بازی‌نامه، گرافيک، صوت، برنامه‌نويسی، هوش مصنوعی و ... مستقر در شرکت دانش‌بنيان رسانه‌گستر بِنيسی و در بازه‌ی زمانی بیش از 3 سال تهيه و طراحی شده است و بخشی از داستان این بازی جذاب به «جنگ 33 روزۀ حزب‌اللّه لبنان و اسرائیل» اختصاص دارد.
حجت الاسلام و المسلمین «حبیب داستانی بِنیسی»، مدیرعامل شرکت گفت: «ما تلاش بسیاری انجام دادیم تا یک بازی جذاب تولید کنیم و با توجه به وجود جذابيت‌های تصويری، صوتی، محتوايی، گيم‌پلی و... فراوان در این بازی و نزديک به بازی‌های خوب جهانی، شما را به تجربه‌ی یک بازی مهيج و زيبا دعوت می‌کنیم.»
جهت تماشای نخستين تيزر توليدشده از اين بازی می‌توانيد روی دکمه‌ی زير کليک کنيد:

مشاهده فيلم (تيزر) بازي
همچنين شما می‌توانيد با پيش‌خريد اين بازي با 21% تخفیف، و با کلیک بر روی لینک زير، از نخستين کسانی باشيد که اين بازی را به محض انتشار گسترده دريافت خواهند کرد:
پيش‌خريد بازی «عمليات انهدام 3: نفس‌گيرترين نبرد»

منتظر اخبار جديدی از اين بازی باشيد...
کانال بازيکده

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 831 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi