سرصفحه


1396 / 8 / 29 :تاریخ انتشار

اعطای مجوز فعالیت گروه‌های تبلیغی به «رسانه‌گستر بِنیسی» از سوی دفتر تبلیغات حوزه قم


مجوز فعالیت گروه‌های تبلیغی، از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه‌ی علمیه‌ی قم به شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی» اعطاء شد...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، مجوز فعالیت گروه‌های تبلیغی، از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه‌ی علمیه‌ی قم به شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی اعطاء شد...
بر اساس این مجوز، شرکت رسانه‌گستر بِنیسی با نام: گروه تبلیغی «رسانه‌گستر بِنیسی به سرپرستی «حجت‌الاسلام جناب آقای حبیب داستانی بِنیسی» مجاز خواهد بود تا در فضای مجازی، با رعایت ضوابط دفتر تبلیغات اسلامی و هماهنگی با نهادهای فرهنگی، به انجام فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی بپردازد.
شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که تولید بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی را به عنوان یکی از مصادیق تبلیغ نوین حوزوی در دستور کار خود قرار داده است.
این شرکت، بر اساس هدف خود یعنی ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین، به انجام فعالیت‌های فرهنگی و دینی در فضای مجازی می‌پردازد و تاکنون موفق به تولید محصولات ارزشی‌ای همچون بازی رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام1: نبرد فاو، بازی رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام2: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی و بازی رایانه‌ای / اندرویدی دوبعدی سفر جنجالی شده است.
این شرکت هم‌اکنون در حال اتمام مراحل تولید محصول پنجم خود با نام بازی رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام3: نفس‌گیرترین نبرد است که حماسه‌ی پاوه و جنگ 33 روزه حز‌ب‌الله لبنان را به تصویر می‌کشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبگاه شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی مراجعه نموده و یا به صفحه روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

در اینجا می‌توانید تصویری از مجوز فعالیت گروه تبلیغی رسانه‌گستر بِنیسی را مشاهده فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 621 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi