سرصفحه


1396 / 9 / 13 :تاریخ انتشار

بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3 در راه است! (نخستین تصاویر بازی + پیش‌خرید)


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


سومین نسخه از ‌بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام»، با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد»، در آینده‌ای نزدیک عرضه شده و به علاقه‌مندان بازی‌های بزرگ رایانه‌ای تقدیم خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی «رسانه‌گستر بِنیسی»، سومین نسخه از مجموعه‌بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام»، با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» در آینده‌ای نزدیک عرضه شده و در اختیار بازی‌بازان عزیز و علاقه‌مندان به بازی‌های بزرگ ایرانی قرار خواهد گرفت.
این بازی رایانه‌ای ارزشی که تولید آن بیش از 3 سال به طول انجامیده است، به همت کارگروه‌های مختلف بازی‌نامه‌نویسی، گرافیک، صوت، برنامه‌نویسی و هوش‌مصنوعی مستقر در شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی تهیه و طراحی شده است.
از تفاوت‌های این نسخه‌ی بازی با نسخه‌های پیشین آن، می‌توان به عدم اختصاص داستان بازی به یک حماسه‌ی واحد نام برد، به گونه‌ای که بنا بر گفته‌های مدیرعامل شرکت، این بازی چهار حماسه‌ی بزرگ معاصر را به تصویر می‌کشد که بازی‌بازان علاوه بر پیمایش داستانی در هم تنیده‏، خود را در این حماسه‌ها حس خواهند کرد و از حضور در این حماسه‌ها لذت خواهند برد، لذا انتخاب عنوان نفس‌گیرترین نبرد برای این بازی، بی‌اساس نبوده است.
شنیده‌ها از عوامل فنی این بازی، حاکی از وجود جذابیت‌های تصویری، صوتی، محتوایی، گیم‌پلی و... فراوان در بازی و نزدیک به بازی‌های خوب جهانی است که ده‌ها گام از نسخه‌ی قبلی این مجموعه پیشرفته‌تر، مهیج‌تر و زیباتر می‌باشد‏ که تصاویر پیوستی، گواه بر این مطالب هستند.
هم‌اکنون امکان پیش‌خرید این بازی با تخفیف ویژه فراهم شده است و بدین‌وسیله از همه‌ی علاقه‌مندان به این بازی ارزشی دعوت می‌شود تا نسبت به پیش‌خرید این بازی از طریق دکمه زیر اقدام نمایند:

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد

منتظر اخبار جدیدی از این بازی باشید...
کانال بازیکده

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 929 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi