سرصفحه


1396 / 8 / 13 :تاریخ انتشار

بازدید رییس صدا و سیمای مرکز قم از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی


ریاست محترم صدا و سیمای مرکز قم و هیئت همراه، ضمن حضور در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و آشنایی با دستاوردهای این شرکت، از بخش‌های مختلف این شرکت بازی‌سازی بازدید به عمل آوردند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، رییس صدا و سیمای مرکز قم -حجت‌الاسلام و المسلمین لطفی‌نیاسر - و هیئت همراه، ضمن حضور در شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی و آشنایی با دستاوردهای این شرکت، از بخش‌های مختلف این شرکت بازی‌سازی بازدید به عمل آوردند.
در این دیدار صمیمی که به میزبانی حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی -مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی - صورت گرفت، از زحمات و خدمات رسانه‌گستر بِنیسی در تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی تجلیل به عمل آمد.
حجت‌الاسلام لطفی‌نیاسر با ابراز خرسندی از ورود حجت‌الاسلام بِنیسی به عرصه‌ی بازی‌سازی، این کار را مایه‌ی افتخاری برای حوزه‌های علمیه عنوان کردند و برای ایشان و مجموعه‌ی رسانه‌گستر بِنیسی، آرزوی موفقیت کردند.
بررسی تفاوت‌های ماهوی بازی‌های جنگی ارزشی با بازی‌های جنگی غربی، بحث رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (اسرا)، گزارشی از محصولات تولید شده در رسانه‌گستر بِنیسی و بازخورد خوب مخاطبین از این محصولات،‌ از مباحثی بود که در این دیدار صمیمانه حول آن گفتگو شد.
شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 1388 و در زمینه‌ی تولید بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی فعالیت می‌کند.
این شرکت، از بدو تاسیس با شعار ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین، تولید بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی را در دستور کار خود قرار داده و بحمدالله تاکنون موفق به تولید و انتشار 4 محصول ارزشی به نام‌های بازی‌ عملیات انهدام 1: نبرد فاو، بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی و کتاب آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی شده است و هم‌اکنون در حال اتمام مراحل پایانی محصول پنجم خود با نام بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد می‌باشد که قرار است به زودی به بازار عرضه شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 467 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi