سرصفحه


1396 / 7 / 30 :تاریخ انتشار

مصاحبه‌ی رادیو جوان با مدیرعامل درباره‌ی صادرات بازی اخیر به لبنان


رادیو جوان و رادیو فرهنگ، طی مصاحبه‌‌ای با «مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی»، ضمن پوشش خبر «صادرات نسخه‌ی عربی بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر به لبنان»، گفتگویی را درباره چگونگی صادرات این بازی ترتیب دادند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، رادیو جوان و رادیو فرهنگ، طی مصاحبه‌ای با مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی - جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی - ضمن پوشش صادرات نسخه‌ی عربی بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر به لبنان [با نام عملیات‌التدمیر: معرکة خرمشهر]، گفتگویی را درباره‌ی چگونگی صادرات این بازی ترتیب دادند...
حجت‌الاسلام بِنیسی در این مصاحبه‌ی رادیویی، با اشاره به صادرات این بازی به عنوان نخستین بازی صادراتی و بسته‌بندی‌شده‌ی ایرانی که به صورت رسمی از مرزهای کشور صادر می‌شود، گفت: این بازی، دومین بازی از مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام است که عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر در آن شبیه‌سازی شده است.
این روحانی بازی‌ساز تصریح کرد: اخیرا کشور لبنان با مشاهده‌ی این بازی و رضایت از محتوای آن، در خصوص ترجمه‌ی این بازی به زبان عربی و ارسال آن به لبنان،‌ وارد مذاکراتی با مجموعه‌ی ما - یعنی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی - شدند تا ان‌شاءالله در مرحله‌ی اول در لبنان و در مرحله‌ی بعدی در کشورهای عربی همسایه منتشر شود.
تولیدکننده‌ی بازی‌های ارزشی با اشاره به آماده سازی نسخه‌ی عربی در مدت 4 ماه،‌ و صداگذاری آن توسط بهترین صداپیشه‌های بیروت، از ترجمه و بسته‌بندی و آماده‌سازی این بازی در ایران توسط شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی خبر داد.
وی افزود: بازی‌های عملیات انهدام، رسمی‌ترین مجموعه‌بازی در ایران است که عملیات‌های دفاع مقدس و حماسه‌های معاصر را به تصویر می‌کشد، به طوری که بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 1: نبرد فاو، عملیات والفجر 8 به تصویر کشیده شده است، در مقابل در بازی عملیات انهدام 2، شرق کارون و شلمچه و فتح خرمشهر به صورت بسیار زیبا شبیه‌سازی شده که این بازی تقریبا مقام پراستقبال‌ترین بازی مردمی ایران را یدک می‌کشد.
داستانی بِنیسی، همچنین از مراحل پایانی تولید بازی جدید این شرکت با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» خبر داد و خاطرنشان کرد: در این بازی،‌ دو عملیات بزرگ دفاع مقدس یعنی حماسه‌ی پاوه از اول انقلاب و همچنین جنگ 33 روزه‌ی حزب‌الله لبنان و اسرائیل به تصویر کشیده شده است و نکته‌ی جالب توجه در این بازی جدید، شباهت بسیار زیاد این بازی به بازی‌های رده‌ی اول دنیا از حیث کیفیت و داستان و جذابیت، علی‌رغم محدودیت امکانات است که ان‌شاءالله به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
رسانه‌گستر بِنیسی، رسمی‌ترین مجموعه‌ی تولیدکننده‌ی بازی‌های ارزشی در کشور است که از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی‌ در قالب‌های نوین، پا به عرصه‌ی وجود گذاشته و تاکنون موفق به تولید 4 محصول ارزشی و فاخر گردیده است.
در اینجا می‌توانید فایل صوتی این مصاحبه را بشنوید:

مصاحبه‌ی رادیو جوان از مدیرعامل
مصاحبه‌ی رادیو فرهنگ از مدیرعامل

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 544 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi