سرصفحه


1391 / 6 / 15 :تاریخ انتشار

قم یکی از قطب‌های بازی‌سازی کشور می‌شود (گفتگو با روحانی‌بازی‌ساز)


سازنده‌ی بازی «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، با خرسندی از فراهم آمدن امکانات ویژه در مجتمع فرهنگی دیجیتال منطقه‌ای قم، افتتاح این مجتمع را زمینه‌ساز تبدیل استان قم به یکی از قطب‌های بازی‌سازی کشور عنوان کرد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی - مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و سازنده‌ی بازی سه‌بعدی عملیات انهدام 1: نبرد فاو - ضمن گفتگو با خبرنامه مرکز رشد دانشگاه قم، از تصمیم مسئولین مربوطه در فراهم آوردن امکانات ویژه در مجتمع فرهنگی دیجیتال منطقه‌ای قم ابراز خرسندی کرد و افتتاح این مجتمع در آینده‌ی نزدیک را زمینه‌ساز تبدیل استان قم به یکی از قطب‌های بازی‌سازی در کشور عنوان کرد.
وی کار قوی در زمینه‌ی فنی را تسهیل‌کننده‌ی تبدیل قم به یکی از قطب‌های بازی‌سازی بر شمرد و بر تمرکز روی کارهای محتوایی تاکید کرد.
داستانی بِنیسی، علت تمایز بازی‌های داخلی از خارجی را محتوای آن‌ها عنوان کرد و تمرکز بر کارهای محتوایی را باعث توفیق در این زمینه دانست.
این فعال فرهنگی، حضور حوزه‌‌ی علمیه را امتیاز بزرگی برای رشته‌ی بازی‌سازی در استان قم ذکر کرد و گفت حوزه‌ی علمیه می‌تواند کمک شایانی نسبت به محتوای بهتر و ارزشی کارهای تولیدی ما در قم انجام دهد.
مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی با اشاره به همکاری همه‌جانبه‌ی این شرکت با مرکز رشد دانشگاه قم اظهار داشت: اکنون همکاری بسیار خوب و مثبتی با مرکز رشد دانشگاه قم دارمی و امیدوارم با راه‌اندازی مجتمع فرهنگی دیجیتال منطقه‌‌ای قم، این همکاری به صورت گسترده‌تر و مفیدتر با مرکز رشد ادامه یابد.
این روحانی بازی‌ساز، با توضیح مختصری در خصوص بازی‌های رایانه‌ای تولیدی در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، افزود: از سال 85 به طور رسمی وارد عرصه‌ی تولید بازی‌های رایانه‌ای شدیم که 2 سال بعد از آن، به تنهایی و بدون داشتن تجربه‌ی کافی و با ذوق و شوق فراوان،‌موفق به تولید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو شدم.
حجت‌الاسلام بِنیسی اضافه کرد: این بازی رایانه‌ای نسبت به زمان خود، بازی نسبتا خوبی بود که عملیات والفجر8 را به طور کامل شبیه‌سازی کرده بود، به طوری که اگر کسی این بازی را مشاهده می‌کرد و از مناطق عملیاتی این بازی دیدن می‌کرد، گویی قبلا این مناطق را دیده و در آنجا حضور داشته است.
این بازی‌ساز موفق قمی، در ادامه به تولید بازی عملیات انهدام 2:نبرد خرمشهر اشاره کرد و بیان داشت: این بازی که اکنون مراحل پایانی تولید خود را طی می‌کند، در حدود 3 ماه دیگر وارد بازار خواهد شد.
وی بازی عملیات انهدام 2 را از لحاظ گرافیک، صوت، هوش مصنوعی، بازی‌نامه، محتوا و ... نسبتا قوی و قابل رقابت با دیگر بازی‌های تولید داخل دانست و اظهار داشت: تاکنون در چندین نمایشگاه شرکت داشته‌ایم که در جدیدترین آن‌ها (دومین نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران) استقبال خوبی از محصولات تولید شده صورت گرفت.
وی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: بعد از برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران، تماس‌های متعددی برای چگونگی ثبت‌نام و پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر داشته‌ایم که امیدواریم بتوانیم محصول مورد قبولی را در اختیار مردم قرار دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 516 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi