سرصفحه


1396 / 7 / 17 :تاریخ انتشار

امکان تهیه‌ی حضوری محصولات رسانه‌گستر بِنیسی از انتشارات علامه‌ بِنیسی


از این پس کاربران محترم می‌توانند علاوه بر روش‌های متداول خرید دانلودی و خرید پستی، محصولات رسانه‌گستر بِنیسی را به صورت حضوری از انتشارات «علامه بِنیسی» در قم خریداری نمایند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، از این پس کاربران محترم می‌توانند علاوه بر روش‌های متداول خرید دانلودی و خرید پستی، محصولات رسانه‌گستر بِنیسی را به صورت حضوری از «انتشارات علامه بِنیسی» در شهر قم خریداری نمایند.
شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین پایه‌گذاری گردید و تاکنون موفق به تولید 4 محصول ارزشی به نام‌های بازی «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، بازی «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، کتاب «آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی» و بازی رایانه‌ای / اندرویدی «سفر جنجالی» (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است و هم‌اکنون در حال اتمام مراحل پایانی تولید محصول پنجم خود با نام بازی «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» می‌باشد که قرار است به زودی وارد بازار گردد.
این محصولات ارزشی تاکنون از طریق خرید دانلودی و خرید پستی قابل تهیه بودند که با رایزنی‌های صورت گرفته، از این پس امکان تهیه‌ی محصولات شرکت به صورت حضوری از انتشارات علامه بِنیسی میسر خواهد بود.
کاربران عزیز در استان قم می‌توانند با مراجعه به دفتر این انتشارات به نشانی: قم، خیابان شهداء (صفاییه)، کوچه 26، پشت آموزش و پرورش، کوچه 7 (صفا)، پلاک 7 ضمن اطلاع از آخرین محصولات انتشارات بِنیسی، بازی‌های ارزشی رسانه‌گستر بِنیسی را خریداری نمایند.
همچنین با مراجعه به کانال تلگرامی انتشارات به نشانی https://t.me/PBenisi می‌توانید از آخرین محصولات این انتشارات مطلع شوید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 657 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi