سرصفحه


1396 / 7 / 16 :تاریخ انتشار

آغاز صادرات نسخه‌ی عربی بازی سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر»


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


نسخه‌ی عربی بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» با نام «عملیّات‌ التّدمیر 2: معرکة خرّمشهر» به سفارش کشور لبنان تولید و به این کشور صادر گردید...

به گزارش ‌روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، نسخه‌ی عربی بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرمشهر» با نام «عملیّات التّدمیر 2: معرکة خرّمشهر» به عنوان نخستین بازی رایانه‌ای ایرانی صادراتی، به سفارش کشور لبنان تولید شده و جهت توزیع در لبنان و دیگر کشورهای عربی به این کشور صادر گردید.
بازی ارزشی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که یکی از محصولات فاخر شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی به شمار می‌رود، چندی پیش مورد استقبال کشور لبنان قرار گرفت و با رایزنی‌هایی که بین مسئولین این کشور و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی انجام شد، مقرّر شد تا ضمن ترجمه‌ی این بازی به زبان عربی، امکان صادرات این بازی به کشور لبنان مهیّا شود.

هر چند تاکنون امکان دانلود بازی‌های ایرانی مختلف در خارج از کشور وجود داشته است و در مواردی نیز صورت گرفته است؛ امّا بازی «عملیّات التّدمیر 2: معرکة خرّمشهر» نخستین بازی رایانه‌ای ایرانی است که توانسته است به صورت رسمی و به صورت کاملاً فیزیکی و بسته‌بندی‌شده به کشورهای دیگر صادرات شود و این علاوه بر نمایش پیدایش راهی نو برای بازی‌های ایرانی و به ویژه بازی‌های ارزشی، نشان‌دهندۀ جذّابیّت‌های متعدّد بازی یادشده است.

متون نسخه‌ی عربی این بازی در کشور لبنان ترجمه شده و صداگذاری (دوبله) آن به زبان عربی نیز توسّط صداپیشگان مطرح کشور لبنان و در شهر بیروت انجام شده است و آماده‌سازی نهایی، تکثیر و بسته‌بندی این محصول را شرکت رسانه‌گستر بِنیسی انجام داده است.
بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام»، تنها مجموعه‌ بازی رایانه‌ای تولیدشده با موضوع دفاع مقدّس است که جذّابیّت‌های داستانی، دیداری و شنیداری فراوانی دارد و هر روزه بر استقبال مردمی آن در داخل و خارج کشور افزوده می‌شود.

در نسخه‌ی اوّل این بازی با نام «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، کمیل،‌ رزمنده‌ی دلاوری است که مأموریّت دارد پس از شناسایی استعداد دشمن در منطقه‌ی اروند، در شب حمله از رودخانه‌ی وحشی اروند بگذرد و خود را به ساحل عراق برساند...
نسخه‌ی دوم این بازی موسوم به «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که در سال 1392 به بازار عرضه گردید، تصویر نشان‌دهندۀ آغاز درگیری تنگاتنگ و نفس‌گیری بین رزمندگان ایرانی و نیروهای ارتش صدام برای باز‌پس‌گیری شهر راهبردی خرّمشهر است که هر لحظه بر میزان این درگیری‌ها افزوده می‌شود، ابوالفضل نیز به عنوان یکی از رزمنده‌های یک گردان تازه‌نفس، از رودخانه‌ی بزرگ کارون عبور کرده و وارد نخلستانی وحشی می‌شود...
این شرکت هم‌اکنون در مراحل پایانی تولید نسخه‌ی سوم این مجموعه با نام «عملیّات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» است که ان‌شاءالله به زودی اخبار جدیدی از آن اعلام خواهد گردید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و محصولات تولیدی آن به وبگاه بِنیسی، وبگاه عملیّات انهدام، کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 687 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi