سرصفحه


1396 / 6 / 12 :تاریخ انتشار

حضور رسانه‌گستر بِنیسی در جشنواره عرضه کتاب و لوازم التحریر ناشران قم


محصولات شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی - تولیدکننده بازی‌های دیجیتالی ارزشی - در سومین جشنواره عرضه‌ی کتاب و لوازم‌التحریر مجتمع ناشران قم در معرض نمایش و خرید قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، سومین جشنواره‌ی عرضه‌ی کتاب و لوازم‌التحریر در مجتمع ناشران قم برگزار می‌شود و محصولات شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی ـ تولیدکننده‌ی بازی‌های دیجیتالی ارزشی‌ ـ همچون سال‌های گذشته در معرض نمایش و خرید علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.
از محتواهای این غرفه می‌توان به پخش فیلم پشت‌صحنه‌ی تولید محصولات به همراه محصولات متنوع تولیدی این شرکت و همچنین محصولات انتشارات بِنیسی اشاره کرد.
در این دوره از جشنواره که با موضوع ‌«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و با توجه به فصل بازگشایی مدارس برپا می‌شود، لوازم‌ تحریر اسلامی ایرانی، کتب درسی مدارس، و محصولات فرهنگی هنری و حجاب و عفاف به فروش می‌رسند.
این جشنواره که از ۱۵ شهریورماه سال جاری تا 5 مهرماه برگزار می‌شود، همه روزه از ساعت 9 صبح تا 14 و 17 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان و خانواده‌های محترم می‌باشد.
شایان ذکر است شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین پا به عرصه‌ی وجود گذاشت و با تکیه بر توان داخلی و دانش فنی خود، به تولید باز‌ی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی پرداخت.
این شرکت تاکنون موفق به تولید و انتشار 4 محصول ارزشمند به‌ نام‌های بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 1: نبرد فاو، بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی)‌ و کتاب آموزش استانداردهای بازی‌نامه‌نویسی شده است و هم‌اکنون در حال اتمام مراحل پایانی محصول پنجم خود با نام عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد می‌باشد و قرار است به زودی روانه‌ی بازار گردد.
شما می‌توانید برای بازدید از غرفه رسانه‌گستر بِنیسی به طبقه‌ی سوم ساختمان ناشران، انتشارات بِنیسی مراجعه فرمایید.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 560 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi