سرصفحه


1396 / 5 / 25 :تاریخ انتشار

پخش مستند تولیدی شبکه یک سیما از مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی


شبکه‌ی اول سیمای جمهوری اسلامی ایران، اقدام به مستندی کوتاه از مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی - جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی - با نام «علم تا ثروت» نموده است...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، شبکه‌ی اول سیمای جمهوری اسلامی ایران شبکه‌ی اول سیمای جمهوری اسلامی ایران، اقدام به مستندی کوتاه از مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی - جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی - با نام «علم تا ثروت» نموده است.
این مستند که به معرفی کوتاهی از نحوه‌ی «تولید بازی‌های رایانه‌ای ارزشی» می‌پردازد، قرار است امروز چهارشنبه 1396/05/25 در ساعت 13:35 دقیقه از شبکه‌ی اول سیما به روی آنتن برود.
شما می‌توانید این مستند کوتاه را از اینجا مشاهده فرمایید.
شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی، از سال 1388 توسط حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین تاسیس شد.
این شرکت که به تولید بازی‌های دیجیتالی (رایانه‌ای و اندرویدی)‌ ارزشی می‌پردازد، تاکنون موفق به تولید چهار محصول فاخر و ارزشی به نام‌های بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 1: نبرد فاو، بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استانداردهای باز‌ی‌نامه‌نویسی و بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است و هم‌اکنون در حال اتمام مراحل پایانی تولید محصول پنجم خود با نام عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد است که انشاالله به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 559 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi