سرصفحه


1396 / 5 / 22 :تاریخ انتشار

رونمایی از بازی اندرویدی سفر جنجالی در چهارمین اجلاس ملی فصل وصل


بازی اندرویدی سفر جنجالی در چهارمین اجلاس ملی فعالان شاخص جبهه‌ی مجازی انقلاب اسلامی (فصل وصل) با حضور مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در مشهدمقدس رونمایی شد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، همزمان با دهه کرامت، چهارمین اجلاس ملی فعالان شاخص جبهه‌ی مجازی انقلاب اسلامی (فصل وصل) با حضور مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی و دیگر متخصصین عرصه‌ی سایبری در مشهد مقدس برگزار گردید و از بازی اندرویدی سفر جنجالی رونمایی شد.
در این اجلاس دو روزه که از 20 تا 22 مردادماه و به همت سازمان فضای مجازی سراج برگزار گردید، فعالان شاخص جبهه‌ی مجازی انقلاب اسلامی از سراسر کشور برای حضور در این اجلاس گرد هم آمدند.
از جمله برنامه‌های این نشست، تقدیر و معرفی محصولات فاخر و ارزشی مرتبط با انقلاب اسلامی بود که در همین راستا مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی با حضور در جایگاه، به معرفی کوتاهی از این شرکت دانش‌بنیان و محصولات تولیدی آن پرداخت و در پایان از بازی اندرویدی سفر جنجالی به عنوان جدیدترین محصول تولیدی شرکت رونمایی شد.
بازی‌ و پویانمایی، رسانه‌های برخط، رسانه های تصویری، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزار تلفن همراه، سواد فضای مجازی، آینده‌پژوهی و خدمات نرم‌افزاری از جمله حوزه‌های این اجلاس دو روزه بود.
برای مشاهده‌ی فیلم رونمایی از بازی سفر جنجالی توسط مدیرعامل بر روی اینجا کلیک کنید.
شایان ذکر است شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 1388 با هدف «ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین» پا به عرصه‌ی وجود گذاشته است و تاکنون موفق به تولید و انتشار چهار محصول فاخر و ارزشی به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، «کتاب آموزش بازی‌نامه‌نویسی (به همراه بازی‌نامه‌ی بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر) و «بازی رایانه‌ای / اندرویدی دوبعدی و ماجراجویانه‌ سفر جنجالی» (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است.
این شرکت هم‌اکنون در حال اتمام مراحل پایانی محصول پنجم خود با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» است که به زودی وارد بازار خواهد شد.

کانال بازیکده
صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام
در اینجا می‌توانید تصویری از حضور مدیرعامل به همراه گواهی حضور در چهارمین اجلاس ملی فصل وصل را مشاهده فرمایید؛

تصاویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 382 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi