سرصفحه


1394 / 1 / 20 :تاریخ انتشار

خبر تولید بازی «سفر جنجالی» در گفت‌وگوی مدیرعامل با نشریه‌ی رایانما


مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، در گفت‌وگویی تفصیلی با نشریه‌ی تخصصی فن‌آوری‌ اطلاعات و ارتباطات «رایانما»، از تولید بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» تا 3 ماه آینده خبر داد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، نشریه‌ی تخصصی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات «رایانما» ضمن گفت‌وگویی تفصیلی با مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از تولید بازی دوبُعدی و جذاب سفر جنجالی با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی تا سه ماه آینده خبر داد.
حجت‌الاسلام داستانی بِنیسی، در این گفت‌وگو، با اشاره به اینکه بازی‌های رایانه‌ای به طور روزانه به عنوان یکی از قوی‌ترین ابزارها در دسترس کودکان و نوجوان قرار دارند، از عدم همخوانی استفاده از این باز‌ی‌ها در میان نوجوانان با عمر تولید این بازی‌ها در کشور خبر داد.
ایشان با تشریح اثرات مخرب روحی و جسمی استفاده از بازی‌های وارداتی،از لزوم ورود افراد دغدغه‌مند برای تولید بازی‌های رایانه‌ای منطبق با ارزش‌های بومی و فرهنگی ایرانی اسلامی سخن گفت و آن را امری حیاتی عنوان کرد.
داستانی بِنیسی با اشاره به اینکه تولید بازی‌های رایانه‌ای ارزشی به عنوان یک رسانه‌ی تاثیرگذار، نقش بسیار مهمی را در ارائه‌ی پیام و دیدگاه تفکر ناب شیعی دنبال می‌کند،‌ از چگونگی تاسیس شرکت بازی‌سازی خود با نام رسانه‌گستر بِنیسی از سال 1389 پرده برداشت.
ایشان در ادامه با بیان اینکه تولید بازی‌های رایانه‌ای، یکی از مصادیق تبلیغ حوزوی محسوب می‌شود، از نقش این عنصر رسانه‌ای جدید در انتقال پیام به دیگران خبر داد.
این روحانی بازی‌ساز در پاسخ به سوال خبرنگار رایانما در خصوص تولید بازی جدید شرکت گفت: این بازی «سفر جنجالی» نام دارد و موضوع آن سبک زندگی اسلامی ایرانی است و اکنون در مرحله‌ی پایانی تولید قرار دارد. انشاالله قرار است این بازی ماجراجویانه و جذاب، در حدود سه ماه دیگر به بازار عرضه شود که افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه سفر جنجالی مراجعه فرمایند.
شایان ذکر است که شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، از سال 1389 با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین،‌ پا به عرصه‌ی وجود گذاشته است و از همان زمان تاکنون به تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی می‌پردازد.
این شرکت تاکنون موفق به تولید و انتشار 2 بازی فاخر، با نام «عملیات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی‌های تولیدی این شرکت، به وبگاه بِنیسی مراجعه فرمایید.


⬇️ نشريه‌‌ی رايانما، سال دوم، شماره سوم، فروردين و ارديبهشت 94، صفحات 8 و 9 ⬇️

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 531 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi